Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GM Proğramları ?

atabey

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
Merhaba Gm lik için kullanabileceğim proğramlar önerirmisiniz kaç gündür bütün forumları talan attım ya yarısı eksik yada hiç çalışmıyor

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Merhaba Gm lik için kullanabileceğim proğramlar önerirmisiniz kaç gündür bütün forumları talan attım ya yarısı eksik yada hiç çalışmıyor
Onun yerine temel kodları ezberlesen gerisini isme göre F3 - F2 - F1 Tuşlarıyla arasan daha mantıklı değil mi hem itemlerin mobların isimlerini de öğrenmiş olursun.

\Loadmonster Tiger (yaz F2 ye bas mesela) veya
\makeitem spear (yaz F3 e bas)
Gm komutları için de;
\ (yazıp F1 tuşuna bas) gibi temel komutlar.
3.part yazılımları pc ye indirmek çok mantıklı gelmiyor bana.

atabey

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
evet çok haklısın sonuçta yeni başladım öğrenmem daha mantıklı console yi ama daha basit olması için istemiştim
hazır konu aklımdayken yeni konu açmadan sana sorayım piyada temiz agentserver ve diğer açtığımız manager felan onların temizini bulma şansımız varmı ? bir çok forumda gezdim ya gözden kaçırdım yada karşılaşmadım

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
evet çok haklısın sonuçta yeni başladım öğrenmem daha mantıklı console yi ama daha basit olması için istemiştim
hazır konu aklımdayken yeni konu açmadan sana sorayım piyada temiz agentserver ve diğer açtığımız manager felan onların temizini bulma şansımız varmı ? bir çok forumda gezdim ya gözden kaçırdım yada karşılaşmadım
elbette temizini bulursun tabi temiz kime göre neye göre temiz o tartışılır ama adam gibi modülleri de kimse bedavaya vermez kardeşim araştır bir tane hayırserver birisi denk gelirse alabilirsin belki ben daha bulamadım...

atabey

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
discord kullanıyormusun sanırım uzun zamandır pvp serverlerin içindesin arada ufak bilgiler ve yönlendirmeler için fikir alışverişi için görüşmek isterim discord adresini verme şansın varmı ?

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,043
Ödül Puanları
113
discord kullanıyormusun sanırım uzun zamandır pvp serverlerin içindesin arada ufak bilgiler ve yönlendirmeler için fikir alışverişi için görüşmek isterim discord adresini verme şansın varmı ?

onun dc adresi = tsdmr46#2429

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
buyur kardeşim bu linkten indirebilirsin arşivimden cektim Servere dahil yararlı butun gm helperler içindedir

buda virus totali

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.