Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Gm speed ekleme

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Selamın aleykum.Oyuna gm speedi ekleyeme çalışıyorum ama yapamıyorum nerde hata yaptıgımıda anlamıyorum herşeyi tam yapıyorum fakat client loading kısmından sonra hata vermeden kapanıyor.Sorun nedir sizce ?

Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Onlarda sıkıntı yok decrypt yapıyorum düzenliyorum sonra encrypt yapıyorum skil efekte kodu yapıştırıp import ediyorum.

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dbtomedia kullanabillirsin burada. Eksik bir şeyi atlıyor olabilirsin büyük ihtimal. Elinde ki dosyaları nerden indirdiysen link gönderebilir misin dosyalar mı hatalı bakabilirim. Kendin mevcut speed i çoğaltarak ya da kullanılmayan bir speed i değiştirerek yaptıysan bunu büyük ihtimal db ile uyuşmayan bir şey var burada DBtomedia kullanabilirsin.

Oyla 0
Q

quantizz

kullanılmayan herhangi bir speed scroll üzerinden gidebilirsin çok basitçe _RefSkill kısmındaki hız miktarını artır GS restart at yeterli olur. sadece görüntü olaraak clientte orjinali yazar ama çok hızlı gidersin

Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
Merhaba,
Aşağıdaki adımları tek tek ve dikkatlice yapınız. Başlamadan önce db ve client yedeği almayı unutmayınız.
Gerekli Dosyalar;

Öncelikle aşağıdaki kodları gerekli tablolara ve txtlere yapıştıralım.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Şimdi gelelim Patch atacağımız dosyalara;
İçerisindeki media ve particless klasörünü direk patch internal klasörünün içine atınız. İşlemler bu kadar. Her şeyi doğru yaparsanız çalışacaktır.
Sadece gm speed yok işinizi kolaylaştıracak birden fazla skill mevcuttur. Toplu katletme mob işaretleme vs gibi birçok özellik.
İşlemleri bitirdikten sonra gs yi açmadan dbde yapacağınız değişiklik;
SRO_VT_SHARD'da _Char tablosundan karakterinizin ID'sini alıp
_CharSkillMastery kısmına gelip bu şekilde yapmalısınız. Aksi halde skiller gelmeyecektir. Sadece Chinese karakterlerde çalışmaktadır.

47(CharIDniz)289(GM Skill Kodu)1

Saygılarımla,
BigWarLike

Oyla 0
Alınan Beğeni
36
Ödül Puanları
28
Merhaba,
Aşağıdaki adımları tek tek ve dikkatlice yapınız. Başlamadan önce db ve client yedeği almayı unutmayınız.
Gerekli Dosyalar;

Öncelikle aşağıdaki kodları gerekli tablolara ve txtlere yapıştıralım.

Şimdi gelelim Patch atacağımız dosyalara;
İçerisindeki media ve particless klasörünü direk patch internal klasörünün içine atınız. İşlemler bu kadar. Her şeyi doğru yaparsanız çalışacaktır.
Sadece gm speed yok işinizi kolaylaştıracak birden fazla skill mevcuttur. Toplu katletme mob işaretleme vs gibi birçok özellik.
İşlemleri bitirdikten sonra gs yi açmadan dbde yapacağınız değişiklik;
SRO_VT_SHARD'da _Char tablosundan karakterinizin ID'sini alıp
_CharSkillMastery kısmına gelip bu şekilde yapmalısınız. Aksi halde skiller gelmeyecektir. Sadece Chinese karakterlerde çalışmaktadır.

47(CharIDniz)289(GM Skill Kodu)1

Saygılarımla,
BigWarLike
_RefObjCommon Objitem tablolarinda ve itemdataxxx da yapılacak olan işlemide yazarmısnz sadece gm speedi ekledim bi sıkıntı çıkmadı fakat consolda yok eksik bilgi var

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
172
Ödül Puanları
43
_RefObjCommon Objitem tablolarinda ve itemdataxxx da yapılacak olan işlemide yazarmısnz sadece gm speedi ekledim bi sıkıntı çıkmadı fakat consolda yok eksik bilgi var
Bu arada senin eklediğin ile benim anlattığım şeyler farklı. Sen item ekleyip scroll basıp bunu yapmaya çalışıyorsun. Ben sıfırdan bir Mastery oluşturup yeni skiller eklemekten bahsediyorum. Karıştırmayalım.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.