Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GodBless No Removed from Char

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hello Guys

Ineed from the char make Yes On Goodblees Auto Removed Where In RefSkill Make this ?

08.PNG
thank all​

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
UP....UP UP....UP UP....UP

Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
Hello Guys

Ineed from the char make Yes On Goodblees Auto Removed Where In RefSkill Make this ?

Ekli dosyayı görüntüle 8363
thank all​

delete from [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_TimedJob] where JobID = 'GodBless ID' and CharID = 'Char ID'

run queryi but make your settings

Char ID === dbo._Char --> character ID
Godbless == dbo._RefObjCommon --> item (godbless) ID

Oyla 0

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
delete from [SRO_VT_SHARD].[dbo].[_TimedJob] where JobID = 'GodBless ID' and CharID = 'Char ID'

run queryi but make your settings

Char ID === dbo._Char --> character ID
Godbless == dbo._RefObjCommon --> item (godbless) ID

ME NEED FROM GAME MAKE REMOVE SCROLL GODBLEES ?

Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
ME NEED FROM GAME MAKE REMOVE SCROLL GODBLEES ?

Premium idleri ile godbless idlerini değiştirirsin tam olarak mantığını bilmiyorum hangi scrollar ekli onuda bilmiyorum ama idler düzenlendiğinde sorunsuz çalışıyor. (birden fazla scroll sildirebilirsin.)

Ekli dosyalar

• Premıum Remover Scroll.rar
    7 KB · Görüntüleme: 15
Oyla 0

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
You change godbless ids with premium ids, I don't know exactly the logic of which scroller is attached. (You can delete multiple scrolls.)
You understand me ineed Remove From the Same scroll :unsure:

Oyla 0

snayls

Silkroad Manager
.
Alınan Beğeni
609
Ödül Puanları
93
@EfsaneSro @Senua @Sieger @Spare birisi şuna tam olarak ne istediğini sorabilir mi benim ingilizcem yetmiyor dahasına godbless remove scroll istiyor premium remove scroll kodlarını veriyorum idleri değiştir diyorum anlamıyor :D

You understand me ineed Remove From the Same scroll :unsure:

AddlogItem tablosunda ki prosüdürünü tek bir item için de ayarlayabilirsin kardeşim hazır kod mu istiyorsun nereden bileyim senin item idlerini!!!

Oyla 0

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
[USER = 3096] @EfsaneSro [/ USER] [USER = 292] @Senua [/ USER] [USER = 307] @Sieger [/ USER] [USER = 1] @Spare [/ USER] exactly what someone wants Can I ask if my English is not enough, Godbless wants to remove scroll I am giving premium remove scroll codes I say change ids does not understand :D

You can also set the process in the AddlogItem table for a single item, brother, do you want a ready code?
aNY Help pro make removed from same scroll

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

@EfsaneSro @Senua @Sieger @Spare birisi şuna tam olarak ne istediğini sorabilir mi benim ingilizcem yetmiyor dahasına godbless remove scroll istiyor premium remove scroll kodlarını veriyorum idleri değiştir diyorum anlamıyor :D

AddlogItem tablosunda ki prosüdürünü tek bir item için de ayarlayabilirsin kardeşim hazır kod mu istiyorsun nereden bileyim senin item idlerini!!!
Diyorki yüzükçüden %100 drug alıyorsun kafana göre basılı İteme sağ tıklayıp iptal et diyebiliyorsun ya bunu godbless’e uygulamak istiyorum istediğim vakit basılı scrolun üzerine gelip kapatmak için

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,148
Ödül Puanları
303
Param3 kısmına 1685418593 bu değeri girip, patch ve res atarsan sorununu çözeceksin.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.