Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü GodSend Skill Sorunu

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
Merhaba

Başka bir oyundan skilleri aldım idlerimi kendime göre düzenledim lakin gameserver overlap hatası veriyor yardımcı olabilecek var mı ?

Ü

Üye silindi 3096

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28

Verdiğiniz dosyalarda da aynı sorunu yaşıyorum kafayı yememe az kaldı idler kendime göre düzenli

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Verdiğiniz dosyalarda da aynı sorunu yaşıyorum kafayı yememe az kaldı idler kendime göre düzenli
idler düzenlide bu godsend skilleri varsayılan skillere ek olarak kullanılıyor

yani misal el yakman senin 13 te uplanıyordur
bu godsendin kendi el yakması senin el yakmanın 15 up olduktan sonra açılıyordur fakat sende 14-15 yoktur belki bundandır kontrol et gereksinim skillerini

ben direk electus tüm karakter skillerini çekip denemiştim o yüzden sıkıntısız çalışmıştı

Oyla 0

Zohan

.
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
idler düzenlide bu godsend skilleri varsayılan skillere ek olarak kullanılıyor

yani misal el yakman senin 13 te uplanıyordur
bu godsendin kendi el yakması senin el yakmanın 15 up olduktan sonra açılıyordur fakat sende 14-15 yoktur belki bundandır kontrol et gereksinim skillerini

ben direk electus tüm karakter skillerini çekip denemiştim o yüzden sıkıntısız çalışmıştı
Akşam baya kontrol ettim buff skillerinde hiç bir sorun yok ancak bow spear blade de sorun var service 1 yapınca gameserver overlap hatası veriyor
Geliştirdiğim database 100 cap

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Akşam baya kontrol ettim buff skillerinde hiç bir sorun yok ancak bow spear blade de sorun var service 1 yapınca gameserver overlap hatası veriyor
Geliştirdiğim database 100 cap
Direk electusun tüm karakter skillerini çek kullan en iyisi daha güzel olur hazır ayarlamıştır o 100 cap'a nasılsa 100 cap sv

query ile ch ve eu sadece karakter skillerini sil

ardından excel ile electustaki sadece karakter skillerini çek
ardından dbye aktar

Oyla 0