Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet Google play geri ödeme

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Merhaba bu sorunla daha önce karşılaşan varmı diye merak ettim. Telefonumdan ödeme saglanmış geri ödemede bulunduğumda bu şekilde bir soru yöneltiyorlar.

1596655827702.png

Ü

Üye silindi 3096

1. 48 saat içinde: Satın alma işleminin ayrıntılarına bağlı olarak geri ödeme alabilirsiniz. uygulayın.
  2. 48 saat geçtikten sonra: Sorunları gidermek ve geri ödeme alıp alamayacağınızı öğrenmek için . Geliştiricilerin kendi politikaları ve yasal gereksinimleri vardır ve size geri ödeme yapabilirler.
Not: Bir uygulamayı veya oyunu, geri ödeme almak için yalnızca bir kez iade edebilirsiniz. Uygulamayı veya oyunu tekrar satın alırsanız geri ödeme alamazsınız. Geri ödeme yapılırsa öğeye erişiminizi kaybedersiniz.

böyle yazmışlar ama ben iPhone’da sürekli Online oyunlarda elmas vs alıp karakteri güçlendirip sonra iade ediyorum kullandıktan sonra Yazılan İngilizce yazı ne kadar inandırıcı olursa o kadar çözüm etkili oluyor millete iade alınca tekrar giriş yapamıyorlar falan yazmışlar internette tam tersi oynayabiliyorum karakterime hala giriş yapıp😃

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.