Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Görev ekleme

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Merhaba arakdaşlar sorunsuz görevimi ekliyorum ama görev npc'sine giridiğimde Talk to this person. yazıyor bunu nasıl düzelticem aynı npc 5 6 görev daha eklicem ama çok kötü durucak bunun bir çözümü var mı ? direk görevin ismini yazma gibi bir şey yapabilirmiyiz.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
UIIT_STT_NPC_CHATTING_WND_TALKSTART

Bahsettiğiniz yazı textuisystem içinde bulunuyor.

Da zaten eklediğiniz görevler bu yazı içerisine girilince gözükür?

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
UIIT_STT_NPC_CHATTING_WND_TALKSTART

Bahsettiğiniz yazı textuisystem içinde bulunuyor.

Da zaten eklediğiniz görevler bu yazı içerisine girilince gözükür?
Evet yazı içersinde gözüküyor ama 6 7 farklı görev ekliyeceğim için 7 tane talk to this person yazısı olacak ama galiba bunu değiştirme şansım yok dediğinizi yaptığım zaman genel olarak hepsi değişiyor eklediğim görevin ilk adımı olan "talk to this person" yazısı göreve göre değişmiyor bir şey daha öğrenmiş olduk konu kilit kalabilir yapmak isteyen arakdaşlarda olmadığını görsünler en azından.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Hayır neden 7 tane yazsın talk to this person yazısının içine eklenmesi gerekir görevlerin mantıken?

Alınan Beğeni
59
Ödül Puanları
28
Hayır neden 7 tane yazsın talk to this person yazısının içine eklenmesi gerekir görevlerin mantıken?
Mantık olarak farklı düşünmüştüm ben dediğiniz gibi hepsini içine ekliyor eğer Talk to this person yazısını değiştirmek isteyenler textuisystem.txt içersinden
UIIT_STT_NPC_CHATTING_WND_TALKSTART komutunu aratarak değiştirebilirler konu kilit burda kalabilir arkadaşlarda bilgilensinler, teşekkürler.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Konu "Çözümlenen Başlıklar" kategorisine taşındı.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.