Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Görev yardım lütfen bilen biri bir bakabilirmi ?

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Biri bana bunu nasıl yapabilecegimi söyleyebilirmi bende hepsi toplu halde gösteriyor sadece male deil famale itemleride erkek karakter görevinde gösteriyor erkek karakter actıgımda erkek kadın karakter açtıgımda kadın göstermesini istiyorum bilgisi olan paylasabilirmi yada göterebilirmi yada sorun nerde söyleyebilirmi biri bana şu görevi nasıl halledecegimi söyleyebilirmi ?

böyle deilde,

1.png

böyle nasıl yaparım.

SRO[2019-01-26_15-01-20]_17.jpg

Yardımınızı eksik etmeyin lütfen biliyorsanız.

N

NaXSobi

bu konu hakkinda sadece merak ederek sormak istiyorum neyi fark ediyor?

Oyla 0

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bu konu hakkinda sadece merak ederek sormak istiyorum neyi fark ediyor?
görüntü kirliliği yaratıyor bro oynumda istemiyorum öyle male famale karışık orjınal isro gibi olsun istiyorum maleye male famaleye famale gibi

Oyla 0

thestorm83

Pk2 Editör , Vsro Developer
.
Alınan Beğeni
506
Ödül Puanları
93
Biri bana bunu nasıl yapabilecegimi söyleyebilirmi bende hepsi toplu halde gösteriyor sadece male deil famale itemleride erkek karakter görevinde gösteriyor erkek karakter actıgımda erkek kadın karakter açtıgımda kadın göstermesini istiyorum bilgisi olan paylasabilirmi yada göterebilirmi yada sorun nerde söyleyebilirmi biri bana şu görevi nasıl halledecegimi söyleyebilirmi ?

böyle deilde,

Ekli dosyayı görüntüle 6338

böyle nasıl yaparım.

Ekli dosyayı görüntüle 6339

Yardımınızı eksik etmeyin lütfen biliyorsanız.
_RefQuestReward işlem yapacağınız tablo sanırım yanlış hatırlamıyorsam

Oyla 0

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Oyla 0
N

NaXSobi

Şöyle söyleyeyim ozaman prosedürlerini bulup Çin çara Çin item europe ye europe item vermesi sebebiyle yazılan hani bunu ayırt eden tablo prosedür neyse aynısını cinsiyet için de yapabilirsin diye umuyorum dediğim yolları izlersen başarıya ulaşabilirsin:)

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

onu denedım bro ama param kısımlarını denemedım param ne oldugunu bılmedıgmden
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Kodunu ekleyince male ise male female ise female itemler çıkarak sanırsam karakterinin tipine göre
o görevlere ekleyip denermisin ?

Oyla 0

ramazan

.
.
Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
8
Kodunu ekleyince male ise male female ise female itemler çıkarak sanırsam karakterinin tipine göre
o görevlere ekleyip denermisin ?
yok bro olmadı ya ekledim ama hangi satıra eklecegımı solememıssın denedım bu seferde görevi görmüyor :D
Script su sekilde verdigin kodu ekledim içine. incelermisin ,

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.