Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Grafiker Arkadaşlar Aranıyor.

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar bir ekip oluşturduk ve güzel fikirler ile kendimizi hazırlıyoruz, herkesin olduğu gibi bizimde eksiklerimiz mevcut.
Şuanda oluşturacağımız (PROJE & SERVER) hakkında her hangi bir paylaşım yapmıyoruz gereken zamanda gereken bilgiler server tanıtım konusu v.s paylaşılacaktır.

Şuan ki eksiklerimizden bir tanesi bize görsel anlamda desteği sunacak bir ortak.
Grafiker arkadaşlar Ö.M yoluyla bana ulaşırsa grubumuza katılabilirler.

Her hangi bir yabancılık çekmeyeceğinize ailemize sizinde katkılarınız olacağına eminiz!

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
#Güncel!
Grafiker arkadaşların bilgisine.
Oyunumuz en hassas titizlik ile editlenmeye devam ediyor ve ekibimizde görsel anlamda bize yardımcı olabilecek grafiker arkadaşlar arıyoruz.
Görsel anlamda bilgili ve bize yardımcı olabiliecek kişiler Ö.M ile ulaşabilir veya yorum yapabilir.
Ekibimizde hiç bir şekilde üstlük altık durumu yoktur aramıza katıldığınız zaman güzel bir ortamda yer edindiğinizi göreceksiniz.
Sizde güzel bir projede yer almak istemezmisiniz?

Alınan Beğeni
37
Ödül Puanları
18
Konu hakkında detayları görüşmek üzere mesajlarınızı bekliyorum
Saygılarımla.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.