Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Grey Wolf npc satış fiyatı veremiyorum.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Birine clean üzerinden db hazırlıyorum. Bilinen ve görünen tüm sorunları fixledim fakat npc'de ki gri kurda fiyat veremedim.
Bu sorunu daha önce çözmüştüm hatta farklı caplerde hazırladığım dblerde gri kurt sorunsuz. Şimdi nerden düzelttiğimi anımsayamıyorum.

Detay; Common'da gold fiyatı belli ! NPC'ye eklediğimde alırken gold istemiyor... satarken de satış goldunu veriyor.

Bu petin silk olanı da var... npcye eklediğim itemde ID ve Codename doğru kontrol ettim

1596473047253.png
1596472727711.png
1596472777505.png
1596472803281.png

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
981
Ödül Puanları
93
Birine clean üzerinden db hazırlıyorum. Bilinen ve görünen tüm sorunları fixledim fakat npc'de ki gri kurda fiyat veremedim.
Bu sorunu daha önce çözmüştüm hatta farklı caplerde hazırladığım dblerde gri kurt sorunsuz. Şimdi nerden düzelttiğimi anımsayamıyorum.

Detay; Common'da gold fiyatı belli ! NPC'ye eklediğimde alırken gold istemiyor... satarken de satış goldunu veriyor.

Bu petin silk olanı da var... npcye eklediğim itemde ID ve Codename doğru kontrol ettim

Ekli dosyayı görüntüle 9085
Ekli dosyayı görüntüle 9082
Ekli dosyayı görüntüle 9083
Ekli dosyayı görüntüle 9084
Mediayı kontrol ettin mi ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Evet değişiklikleri media'da da yaptım.
Önce Silmen sonra refscrap package mi packageitem mi nerde tutuluyorsa işte kaydı ordanda silmen sıfırdan tekrar fiyat eklemen lazım fazla vaktini almaz kaç haritan açıksa artık ona göre eklersin

Jangan-Hotan-Downhang-Semerkand-Constantine-Alex vs vs

Öbür türlü direk çözümü bilmiyorum ben sıfırdan silip bulunduğu yerlerden npc ye item ekleyince çıkan txt tablolarından öyle yaptım

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Önce Silmen sonra refscrap package mi packageitem mi nerde tutuluyorsa işte kaydı ordanda silmen sıfırdan tekrar fiyat eklemen lazım fazla vaktini almaz kaç haritan açıksa artık ona göre eklersin

Jangan-Hotan-Downhang-Semerkand-Constantine-Alex vs vs

Öbür türlü direk çözümü bilmiyorum ben sıfırdan silip bulunduğu yerlerden npc ye item ekleyince çıkan txt tablolarından öyle yaptım
Denerim :)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Oto ID haliyle kapattım bozmayalım..
Çalışan diğer DB'mden çektim... yine devam ediyor sorun. :(
Biraz uğraşıcam bulursam çözüldüye çekicem konuyu.
Teşekkürler.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

ÇÖZÜM:
Clean DB'de _RefPricePolicyOfItem tablosunda bu itemin ID "0"
Aktif edince fiyat da geldi.

Ekli dosyalar

• 1596475914316.png
    1596475914316.png
    1.5 MB · Görüntüleme: 17
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.