Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Guard İstek

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhabalar,

Bana makul bir ücret karşığında güzel hatasız bilinen bütün exploitlerin fixli olduğu bir guard sistemi lazım bilgi için msj atar mısınız.

Saygılarımla,

Ü

Üye silindi 1104

Sunucu türkiye lokasyon değilse fransa lokasyon veya farklı bi lokasyonsa jguard bedava olarak proxy tabanlı guardı açtı kullanmanız için
tükiyeden deneme delayla karşılaşırsın :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Sunucu türkiye lokasyon değilse fransa lokasyon veya farklı bi lokasyonsa jguard bedava olarak proxy tabanlı guardı açtı kullanmanız için
tükiyeden deneme delayla karşılaşırsın :D
50 player maximum diyor ben mi yanlış okudum

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

sitesindeki standart sürümü boşver diğer yabancı forumda anlatmamış birşey limit olarak
tahminen 4-5 senesine özel bedava paylaşmıştır belli bir süre birşey yazmamış çünkü

kullanmadım eğer üyelik alınca falan limit veriyorsa bilmiyorum onu sen haklı olabilirsin o zaman panelde limit sayısı varmı _?

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
sitesindeki standart sürümü boşver diğer yabancı forumda anlatmamış birşey limit olarak
tahminen 4-5 senesine özel bedava paylaşmıştır belli bir süre birşey yazmamış çünkü

kullanmadım eğer üyelik alınca falan limit veriyorsa bilmiyorum onu sen haklı olabilirsin o zaman panelde limit sayısı varmı _?
Yani o kadar detaylı bakmadım 50 max player yazısını gördükten sonra

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.