Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Guard Önerisi

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Merhaba forum sakinleri öncellikle kendi halinde sunucuma pvp server açtım sırayla bozarak yada düzelterek kendi istediklerimi ekliyorum kısa sürede bitirirsem açmayı düşünüyorum ama korktuğum şey güzelinden bi guard bulamadım bana sağlam guard önerisi beklerim [ ( "@Spare @ServerEdit @newstar @Senua " ) Sizlerinde Önerinizi beklerim ]

Ü

Üye silindi 1104

F8 1. sırada paran yetmezse Maxiguard
şuan maxiguard güzel güncellemeler getiriyor onu kullanmanı tavsiye ederim her bütçeye uygun bana göre

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Kesinlikle ve kesinlikle ne olursa olsun F8 Filter kullan.
Bütçen çok yok mu? 190 TL olan 300 user limitli paketini kullan.
Bi üst paketi ile arasında ki tek farklı 2x gs ve agent desteği olmaması.

User limitin 300 oyuncuyu aşarsa anında ufak bi güncelleme ile bi üst pakete, yani 550 TL'lik pakete geçiş yapabilirsin.

F8 harici hiç bir guarda güvenme, sorun oluşur ilgilenmezler, parayı alırlar karşıya geçerler sana bakmazlar.
Hiç biri stabil değil, F8 hariç.
Kesinlikle F8'i öneririm. Diğerlerini düşünmek istersen de kendi tercihin.

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
Kesinlikle ve kesinlikle ne olursa olsun F8 Filter kullan.
Bütçen çok yok mu? 190 TL olan 300 user limitli paketini kullan.
Bi üst paketi ile arasında ki tek farklı 2x gs ve agent desteği olmaması.

User limitin 300 oyuncuyu aşarsa anında ufak bi güncelleme ile bi üst pakete, yani 550 TL'lik pakete geçiş yapabilirsin.

F8 harici hiç bir guarda güvenme, sorun oluşur ilgilenmezler, parayı alırlar karşıya geçerler sana bakmazlar.
Hiç biri stabil değil, F8 hariç.
Kesinlikle F8'i öneririm. Diğerlerini düşünmek istersen de kendi tercihin.
haklısın

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.