Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Guard Otomatik Port Ayarlama Programı

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Dosya Adı:​
Guard Otomatik Port Ayarlama Programı​
Dosya İçeriği:​
.exe, Kurulum Dosyası, Crack Dosyası vb.​
Download:​
Dosya Amacı:​
Bilinen 2 Guard için Gerekli ip ve port ayarlarını otomatik yapar. [MaxiGuard ve KguardEdge]​
VirüsTotal:​

Programdaki Seçenekler
1.MaxiGuard Ayarla( Her ne kadar @sarkolata desemde dışarıya açmadı linki üyelik gerekmeden direk güncel ipleri çekebilmek istediğimden malesef github adresi kullanarak çektiriyorum ip adreslerini

2. KguardEdge için 3 adet urlden kendi urllerinden güncel ipleri çekip ekliyor
@kovboi 'nin sitesinden.

MaxiGuard iplerini haftalık veya aylık kontrol edip değişirse güncellemeye çalışacağım.( veya @sarkolata ikna edersem dışarıya açar belki :(
bu linki :(

1679701145312.png
1679701132111.png

Program Console Olarak düzenlenmiştir c# kodları aşağıdadır
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Dsgn

Sunucu ve Edit Hizmetleri
Elite
Alınan Beğeni
2,473
Ödül Puanları
113
Paylaşım için teşekkürler nerede vsroplus eksik kalmasın oda🥹

kovboi

KGuardEDGE
.
Developer
Alınan Beğeni
586
Ödül Puanları
93
Güzel paylaşım Hakan'ım ama biz kurulumda Firewall Organizer yazılımı veriyoruz. O anlık olarak iplerimizi kontrol ediyor ve değişiklik olduğunda güncellemek üzere arkaplanda çalışmaya devam ediyor.

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
790
Ödül Puanları
93
Açarım dışarıya dert o değil evde değilim birkaç gün de, bence bu paylaşımı kaldır şimdi biri hacklenir senin üstüne kalır, çok iyi bir repütasyonun yok bu konularda bence xD

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,041
Ödül Puanları
113
Açarım dışarıya dert o değil evde değilim birkaç gün de, bence bu paylaşımı kaldır şimdi biri hacklenir senin üstüne kalır, çok iyi bir repütasyonun yok bu konularda bence xD
xD

kaynak kodda altta isteyen kaynak kodu alır derler :D exe şifresiz :D dnspy vb programla kodları görebilirler

sence hacklenmesi için buna gerek varmı :D sene 2023 olmuş hala portları açık sv yapanlar var 1679732282420.jpeg

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.