Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18
Bildiğiniz üzere piyasa tekelleşmeye doğru gidiyor ve biz buna izin vermemeliyiz. Çünkü Silkroad'ı dünya genelinde en çok oynayan millet biziz. Bu topluluk bu piyasa hepimizin. Herkes istediği şekilde piyasaya girebilir. Facebook grupları bu tekelleşme çabasında olanlara maalesef ki bal çalıyor. Kapat aç düzeniyle devam ederek aylık sw açıyorlar. Gruplar ve diğerleri piyasayı iyice tekelleştiriyorlar. Öyle birşey yok arkadaşım. Az kenara kayın bakalım biz geliyoruz. :p

Başta kendime olmak üzere filter yapma kararı aldım ve bu filteri tüm özellikleriyle sizlere ücretsiz bir şekilde paylaşıyor olacağım. Amacım tekelleşmeyi engellemek ile birlikte hem kendimi geliştirmede yol kat edeceğim hemde foruma bir katkımız olsun. Lisans konusunu henüz netleştirmedim. Spare ile bu konuyu görüşüyorum. Ya serbest kullanım olacak yada forum id pw leriniz ile giriş yaparak kendinize ait lisansınız ile sınırsızca kullanabileceksiniz.

Uzun lafın kısası bu konu öneri ve fikir almak için açıldı. Guard da olmasını istediğiniz özellikleri veya var ise önerilerinizi paylaşır mısınız? Bilgim dahilinde olan tüm özellikleri ekleyeceğim. 🌹

#TekelleşmeyeHayır

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Şimdiden Hayırlısı Olsun :) Pek Bilgim Yok Guardlarla İlgili Ondan Pek Bir Şey Diyemiyorum :/

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Bildiğiniz üzere piyasa tekelleşmeye doğru gidiyor ve biz buna izin vermemeliyiz. Çünkü Silkroad'ı dünya genelinde en çok oynayan millet biziz. Bu topluluk bu piyasa hepimizin. Herkes istediği şekilde piyasaya girebilir. Facebook grupları bu tekelleşme çabasında olanlara maalesef ki bal çalıyor. Kapat aç düzeniyle devam ederek aylık sw açıyorlar. Gruplar ve diğerleri piyasayı iyice tekelleştiriyorlar. Öyle birşey yok arkadaşım. Az kenara kayın bakalım biz geliyoruz. :p

Başta kendime olmak üzere filter yapma kararı aldım ve bu filteri tüm özellikleriyle sizlere ücretsiz bir şekilde paylaşıyor olacağım. Amacım tekelleşmeyi engellemek ile birlikte hem kendimi geliştirmede yol kat edeceğim hemde foruma bir katkımız olsun. Lisans konusunu henüz netleştirmedim. Spare ile bu konuyu görüşüyorum. Ya serbest kullanım olacak yada forum id pw leriniz ile giriş yaparak kendinize ait lisansınız ile sınırsızca kullanabileceksiniz.

Uzun lafın kısası bu konu öneri ve fikir almak için açıldı. Guard da olmasını istediğiniz özellikleri veya var ise önerilerinizi paylaşır mısınız? Bilgim dahilinde olan tüm özellikleri ekleyeceğim. 🌹

#TekelleşmeyeHayır
Hayırlısı olsun vsro.org adına eline sağlık.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93

#TekelleşmeyeHayır
Güzel bir düşünce umarım dilediğin gibi olur.

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Şimdiden hayırlı olsun. Umarım istedigin yere varırsın

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Bu yönde bir çalışman olursa, elimizden gelen her desteği sağlayacağımızdan şüphen olmasın. @Violent

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.