Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Guardsız Oyun içi Kelime Yasaklama

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
arkadaşlar oyunda bazı kelimeleri filtrelemek istiyorum bunu databaseden yapmam mümkündür müstehcen kelimeleri engellemek istiyorum.

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bilindik hocam =) küfürler vs

Oyla 0
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
abusefilter.txt ile yasaklı kelime girdisi yapabilirsiniz.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
çok güzel bir noktaya deyindiğiniz hocam buna ornek verebılırmısınız

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
@deLLyici hayır txt dosyasını buldum hocam burada yapmam gereken bir ornekte anlataılabilirmi?

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
@deLLyici hayır txt dosyasını buldum hocam burada yapmam gereken bir ornekte anlataılabilirmi?
36 tab sonrası Vietnam index idir, kelime arasındaki sayılar yasak hassasiyetidir mesela hepsini 2 2 2 2 yaparsan tüm chatlerde yasaklanır, 0 yaparsan serbest olur.

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Buradan baktım ama burada engelli olarak gösterilen kelimeleri oyunda atabiliyorum ?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.