Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü hamachiden girilemiyor

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
18
arkadaşlar hamachiden sv kurmuştum aynı evdeyken arkadaş girebiliyordu. kendi evine gittiğinde giremedi firewall falan herşey kapalı gene eve çagırdım evdeyken girebiliyor fakat kendi evinden giremiyor hamachi ıp 'me bağlı bir türlü çözemedik durumu internette ki çözümleride araştırdım fakat halledemedim yardımcı olabilecek biri varmı

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Hamachi'de iki IP mevcut. IPV4 üzerinden mi yaptınız ?

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
arkadaşlar hamachiden sv kurmuştum aynı evdeyken arkadaş girebiliyordu. kendi evine gittiğinde giremedi firewall falan herşey kapalı gene eve çagırdım evdeyken girebiliyor fakat kendi evinden giremiyor hamachi ıp 'me bağlı bir türlü çözemedik durumu internette ki çözümleride araştırdım fakat halledemedim yardımcı olabilecek biri varmı
Tunnelling hatasından kaynaklıdır büyük ihtimalle. Zamanında hamachi server kurmuştum herkes girebiliyordu fakat 1 arkadaş giremiyordu o arkadaşınızdan kaynaklı bir tunnelling sorunu olabilir.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Tünel hatasını windows 7 zamanlarında çok yaşadım ama windows 10'da hiç başıma gelmedi.

Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

sorun halen devam ediyorsa Teamweir atin hemen halledeyim suan musaitim

Oyla 0

Akasha

PK2 Editör , VSRO Developer , Web Design
.
Alınan Beğeni
168
Ödül Puanları
43
Oyla 0

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.

ben yazdim ozelden ulasin yardimci olayim diye ama arkadas 2 sefer cevap verdi ondan sonra cevap vermedi

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.