Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Hangi Servis Sağlayıcısını Kullanmaktasınız?

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Ben millenicom kullanmaktayım 2 tane hat aldım kullanıyorum.
Neden 2 hat denilirse yavaş interneti sevmiyorum günümüz teknolojisinde filmler ve dosyaların boyutları çok büyük.
millenicomda 100mbs hat 79.90tl 2 hat olunca 160tl ücret ödemekteyim.
Totalde 200mbs ve 16mbs upload almaktayım.
2 hattı tek hatta çevirmek içinde tp-link switchini kullanmaktayım.

siz hangi operatörden hizmet almaktasınız ?

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
superbox ve alt yapımda port olmadığı için mecbur şekilde kullanıyorum. 140 lira 7mbit download 5 mbit upload alıyorum senin ki güzel fikirde bende 5 port olsa bile 50 gelemem onu çok iyi biliyorum :cautious:

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
superbox ve alt yapımda port olmadığı için mecbur şekilde kullanıyorum. 140 lira 7mbit download 5 mbit upload alıyorum senin ki güzel fikirde bende 5 port olsa bile 50 gelemem onu çok iyi biliyorum :cautious:
bildiğim kadarıyla türk telekoma port için dilekçe veriyorsun 15 gün takibe alıyorlar eğer açmazlarsa cimere şikayet edince sorun düzeliyor diye biliyorum istersen bir dene

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
bildiğim kadarıyla türk telekoma port için dilekçe veriyorsun 15 gün takibe alıyorlar eğer açmazlarsa cimere şikayet edince sorun düzeliyor diye biliyorum istersen bir dene
haklısın onu biliyorum ama şimdi süper box ile 7mbit alıyorum sinyal ile çalışıyor. port ile bağlanmaya çalışırsam en son bizim aile olarak 5 mbiit gören yok.
internet bizim buraya daha gelmedi.

Ü

Üye silindi 3096

Keşke düzeltseler ben superboxu yeni duydum geçen sene Temmuz ayının 24 ünde mi ne başvurmuştum 27 sinde gelip taktılar ama ben 280 liralık olandı sanırsam 4.5 g sınırsız kotasız pakete üye olmuştum lanet İzmit’teki Turkcell bayisi yahtakaptanda sanırsam veya reel’in oradaki 20 mbps tanımlatmış şikayet ettim dediler ister şimdi istersen 3 ay kullan istersen 5 ay kullan iptal bedeli ödemeden iptal edebilirsin dediler bende düşündüm iptal etsem int yok başka hızlı bunada şükür kullanıyorum ama 4.5 g gelirse iptal ederim ödeme bedeli ne kadarsa öderim geçerim daha hızlı çekmemi sağlayacak dosyaları sonuçta değer 😂

Superbox 21 mbps down/5 mbps up alıyorum sabit

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
haklısın onu biliyorum ama şimdi süper box ile 7mbit alıyorum sinyal ile çalışıyor. port ile bağlanmaya çalışırsam en son bizim aile olarak 5 mbiit gören yok.
internet bizim buraya daha gelmedi.
superbox una harici alıcı bağladılar mı sadece cihaz mı var ?

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Keşke düzeltseler ben superboxu yeni duydum geçen sene Temmuz ayının 24 ünde mi ne başvurmuştum 27 sinde gelip taktılar ama ben 280 liralık olandı sanırsam 4.5 g sınırsız kotasız pakete üye olmuştum lanet İzmit’teki Turkcell bayisi yahtakaptanda sanırsam veya reel’in oradaki 20 mbps tanımlatmış şikayet ettim dediler ister şimdi istersen 3 ay kullan istersen 5 ay kullan iptal bedeli ödemeden iptal edebilirsin dediler bende düşündüm iptal etsem int yok başka hızlı bunada şükür kullanıyorum ama 4.5 g gelirse iptal ederim ödeme bedeli ne kadarsa öderim geçerim daha hızlı çekmemi sağlayacak dosyaları sonuçta değer 😂

koskoca izmitte nasıl altyapı sıkıntısı çekiyorsun sen :D

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93
tam söylediğini anlamadım ama... Telefon gibi birşey kart takıyorlar

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
604
Ödül Puanları
93

Bugün bana bir dosya var internetin hızlı upload edermisin diye mesaj attı :cautious: @EfsaneSro

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.