Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Heavenly Chain Serisi Skill Effect.txt

Ü

Üye silindi 3096

Rich (BB code):
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

@Sieger,
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

RefSkill Girdileri

Ekli dosyalar

• H.txt
    3.4 KB · Görüntüleme: 12
  • SkillEkle.txt
    19.5 KB · Görüntüleme: 12

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Tüm girdilerim, bunlarla aynı. Belki paramlar farklıdır, gözden kaçan detay vardır dedim bunları ekledim, sonuç halen daha aynı. :D

Oyla 0

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Tüm girdilerim, bunlarla aynı. Belki paramlar farklıdır, gözden kaçan detay vardır dedim bunları ekledim, sonuç halen daha aynı. :D
Mesajlari okudumda sikill sorunun var galiba. Bazi sikill efec texleri ekleme yapsan dahi kabul etmiyor. Ornek olarak sikillerin düzgün olduğu bi oyundan sikill efec texi al kendininkini yedekle. Baska serverden aldigini dene.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Mesajlari okudumda sikill sorunun var galiba. Bazi sikill efec texleri ekleme yapsan dahi kabul etmiyor. Ornek olarak sikillerin düzgün olduğu bi oyundan sikill efec texi al kendininkini yedekle. Baska serverden aldigini dene.
Denedim, tüm veriler aynı olmasına rağmen sorun devam ediyor.
Uğraşmayı bıraktım.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Denedim, tüm veriler aynı olmasına rağmen sorun devam ediyor.
Uğraşmayı bıraktım.
nasıl bi sorun yaşıyorsun video çeksen keşke :D
3 komboyu tamamlayıp duruyormu ne yapıyor göstersen 1 dklık video çekip videoda bi yazıda eklesen mesela bu saniyeden sonra başlıyor gibi okla göstersen :D o uzun süredir video çekmiyorsun hazır sro ile alakalı :D

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
nasıl bi sorun yaşıyorsun video çeksen keşke :D
3 komboyu tamamlayıp duruyormu ne yapıyor göstersen 1 dklık video çekip videoda bi yazıda eklesen mesela bu saniyeden sonra başlıyor gibi okla göstersen :D o uzun süredir video çekmiyorsun hazır sro ile alakalı :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
whats is this?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.