Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış HEPSİMİ.NET Silkroad Online Sunucu Satışı 7/24 Teknik Destek

Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
Dolandırıcıdır itibar etmeyiniz. Sunucu satın aldım 2 gündür aktif edilmiyor. 7/24 teknik destek demiş, ticket + whatsapp üzerinden iletişime geçmeye çalışıyorum ama asla geri dönüş alamıyorum. Güvenipte sunucu kiralamayı düşünmeyiniz.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,932
Ödül Puanları
113
Dolandırıcıdır itibar etmeyiniz. Sunucu satın aldım 2 gündür aktif edilmiyor. 7/24 teknik destek demiş, ticket + whatsapp üzerinden iletişime geçmeye çalışıyorum ama asla geri dönüş alamıyorum. Güvenipte sunucu kiralamayı düşünmeyiniz.
@SaltanatNaibi Dönüşünüzü yapınız.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhabalar destek ekibimiz ilgileniyor ödeme konuları ile ilgili olarak şuanda İyzico üzerinden ödemeleri kontrol ettigimde Ödeme tutarınız iade olarak gözüküyor bu yüzden sorun olmuş olabilir
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

.

12:51 de ödemeyi geçmissiniz başarılı bir şekilde fakat akşam üzeri ödemeniz iade olmuş geri

Ekli dosyalar

• iade_.png
    iade_.png
    46.8 KB · Görüntüleme: 24
  • iade_2.png
    iade_2.png
    80.3 KB · Görüntüleme: 23
Alınan Beğeni
5
Ödül Puanları
8
İade bildirisini ve nedenini -üzerinden 2 gün geçtikten sonra- benimle paylaşmanız gereken yer burası değil diye düşünüyorum. Destek bildirimlerime ve whatsapp üzerinden yazdığım mesajlara dönüş yapabilirdiniz. İade olmasına sevindim.

Görüşlerim olumsuz, önermiyorum.

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İade bildirisini ve nedenini -üzerinden 2 gün geçtikten sonra- benimle paylaşmanız gereken yer burası değil diye düşünüyorum. Destek bildirimlerime ve whatsapp üzerinden yazdığım mesajlara dönüş yapabilirdiniz. İade olmasına sevindim.

Görüşlerim olumsuz, önermiyorum.
Destek ekibimizin normalde bildirmesi gereklidir evet fakat neden böyle bir sorun yaşadıgımızı kendisine bizzat soracagım merak etmeyiniz .

Sunucu stokları güncellenmiştir web sitemiz yayında olucaktır . Sadece Fransa Lokasyon sunucu satışı yapacagız .

İşlemci:Intel(R) Xeon(R) E-2288G CPU @ 3.70GHz 3.70 GHz ( 2 CORE )
✔ Bellek: 8GB DDR4
✔ Disk:100 GB NVME SSD
✔ Lokasyon:Fransa Ovh Lokasyon
✔ 1GBit Port
✔ Uptime: %99,99
✔ DDoS Koruması(Ücretsiz)
✔ Danışmanlık Hizmeti(Ücretsiz)
✔ 7/24 Teknik Destek(Ücretsiz)
✔ Tek IP Adresi(Ücretsiz)
✔ Server Files(Ücretsiz)
✔ Ek IP Adresi(Ücretli)

Fiyat Aylık 500 TL Kurulum Dahil

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.