Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Herkese Selamlar

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Öncelikle tüm VSRO.ORG üyelerine selamlar.

Uzun süredir, malum tekel sistemine dönüşen vsro forumlarında paylaşımlarımı yapmama kararı almıştım.
Fakat görüyorum ki hala bu sektöre gönüllü katkı yapmak isteyen bir topluluk burada oluşmuş.
Ve kimsenin bir beklentisi olmadığını görmek beni
tekrardan heyecanlandırdı.

Bundan sonra yaptığım ve yapacağım tüm paylaşımlarımı gömülü exe mantığı ile VSRO.ORG etiketiyle siz değerli üyeler ile paylaşacağım.
Bu arada foruma ve vsro sektörüne yeni katılan arkadaşlar beni tanımıyor olacağından dolayı kendimi tanıtmak isterim;

Adım Tuna,
25 Yaşındayım.
2005' de başlayan Silkroad Online macerasına oyuncu olarak başladım.
2011' den sonrada editor olarak devam ettim.
8 Yıldır, tek işim olan editörlük ile ilgileniyorum.
Bunun yanında Donanım, SQL, C# ve Adobe serisi hakkında da ileri seviye bilgiye sahibim.
Bu güne kadar kendime ve müşterilerime yapmış olduğu 100'den fazla private server portfolyosu mevcut.
Pek çoğu da 1000 ve 3,000 arasu oyuncu görmüş, stabil olarak çalışmıştır.

Artık burada sizlere tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım.

Son düzenleme:

eymen

.
Alınan Beğeni
10
Ödül Puanları
3
Öncelikle tüm VSRO.ORG üyelerine selamlar.

Uzun süredir, malum tekel sistemine dönüşen vsro forumlarında paylaşımlarımı yapmama kararı almıştım.
Fakat görüyorum ki hala bu sektöre gönüllü katkı yapmak isteyen bir topluluk burada oluşmuş.
Ve kimsenin bir beklentisi olmadığını görmek beni
tekrardan heyecanlandırdı.

Bundan sonra yaptığım ve yapacağım tüm paylaşımlarımı gömülü exe mantığı ile VSRO.ORG etiketiyle siz değerli üyeler ile paylaşacağım.
Bu arada foruma ve vsro sektörüne yeni katılan arkadaşlar beni tanımıyor olacağından dolayı kendimi tanıtmak isterim;

Adım Tuna,
25 Yaşındayım.
2005' de başlayan Silkroad Online macerasına oyuncu olarak başladım.
2011' den sonrada editor olarak devam ettim.
8 Yıldır, tek işim olan editörlük ile ilgileniyorum.
Bunun yanında Donanım, SQL, C# ve Adobe serisi hakkında da ileri seviye bilgiye sahibim.
Bu güne kadar kendime ve müşterilerime yapmış olduğu 100'den fazla private server portfolyosu mevcut.
Pek çoğu da 1000 ve 3,000 arasu oyuncu görmüş, stabil olarak çalışmıştır.

Artık burada sizlere tecrübelerimi aktarmaya çalışacağım.
Hoş geldin
Promaker
Tuna kardeşim
Tun

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Hoş geldin. :) Tekelleşmiş düzene baş kaldıranlar kervanına sende katıldın artık. :)

@Promaker gibi piyasada tanınan, işini iyi yapan arkadaşları burada görmek güzel. Eminim çok faydalı paylaşımları olacaktır, inşAllah biz aklımızdaki projeleri gerçekleştirmek için fikir ve bilgi alışverişi, tecrübelerinden faydalanabileceğimiz bir arkadaş edinmiş olacağız. :)
Tekrardan hoş geldin. ?❤

Son düzenleme:
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.