Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Heuksal Mastery'de ki skill bugu hk.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
Değerli arkadaşlar,
Heuksal mastery'de yapılabilen buglardan biri, aşağıda ki resimde görünen skillerden ikisi ile ilgili...
Bunlardan hangileriyle o bug yapılabiliyor bilgisi olan lütfen yorumda belirtsin. Zannımca sonda bulunan iki skille alâkalı fakat emin değilim. O sebepe konu açtım.
Maksadım o skilleri tamamen kapatmak. Bu skiller olmasa da olur cinsten skiller olduğundan pek de gereksinim duyulacağını sanmıyorum.
1590057275327.png
Thanks in advance

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
Skill kullanım esnasında el yakma devreye girerse bug oluşur nasıl yapıldığını söylemeyeyim.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,761
Ödül Puanları
213
db2media (çalışıyorsa) kullanıp bu kısmı anlamadım
İşlemi yaptıktan sonra DbToMedia isimli programcık sayesinde txt cıktılarını alın.O çıktıklardan sadece skillldata_XXXENC olanları patch etmeniz yeterli.
Sadece sonu ENC ile bitenler patch edilecek.

Oyla 0

sergenp

.
.
Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
İşlemi yaptıktan sonra DbToMedia isimli programcık sayesinde txt cıktılarını alın.O çıktıklardan sadece skillldata_XXXENC olanları patch etmeniz yeterli.
Sadece sonu ENC ile bitenler patch edilecek.
teşekkürler

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
bugun tam olarak ne oldugunu gosterebilirmisiniz ben bilmiyorum bu skili pek kullanmam sorunu çözebilirim eğer düşündüğüm şeyse

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
bugun tam olarak ne oldugunu gosterebilirmisiniz ben bilmiyorum bu skili pek kullanmam sorunu çözebilirim eğer düşündüğüm şeyse
Restart bugu gibi düşün, bunları imbue ile birlikte kullanınca bug oluyor ve devamında ki skill'i seri şekilde vurabiliyorsun.

Zaten DMG'leri düşük bir skill ve kullanılmıyor, bunun için kapatman en iyisi, kafanı yormuyor.

Oyla 0