Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Hızlı ve Öfkeli 9 Fragmanı Yayınlandı! | Fast And Furious 9 - Trailer

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Ferguson 165 güzelmiş :)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Küçük Brain yetişiyor ama adam efsaneydi.
Her serisini izlerken gözlerim anlamsızca doluyor, Paul'un olmamasını kabullenemiyorum halen daha.
Vefat ettiği zaman bile hiç bi şekilde inanmamıştım, 8-9'da ortaya çıkacak falan deniliyordu, halen daha bi umut çıkacak diye bekliyorum.

test45

.
Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bende öldüğünde ilk suikast yapıldığına kanaat getirmiştim.

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Her serisini izlerken gözlerim anlamsızca doluyor, Paul'un olmamasını kabullenemiyorum halen daha.
Vefat ettiği zaman bile hiç bi şekilde inanmamıştım, 8-9'da ortaya çıkacak falan deniliyordu, halen daha bi umut çıkacak diye bekliyorum.
Aynı şekilde bende ve tahminimce bir çok kişi inanamıyor. Film için yapıldığını düşünüyordum, bir anda filmde çıkacak ve herkese bir şok yaşatacaklar diye düşündüm ama öyle olmadı.

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Aynı şekilde bende ve tahminimce bir çok kişi inanamıyor. Film için yapıldığını düşünüyordum, bir anda filmde çıkacak ve herkese bir şok yaşatacaklar diye düşündüm ama öyle olmadı.
En çok canımı yakanda 7'nin son sahnesi, yolların ayrılması.
See You Again yerine Müslüm Gürses çalsaydı o sahnede kendimi keserdim, buna inancım tam.

Şaka gibi, resmen size modifiyeyi sevdiren adam, hayranı olduğunuz kişi öldü deniliyor.
Ben kabullenemiyorum halen daha, ilginç.

Sieger

.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Bi sigara yaktım, dolmuş gözlerimle replay basıyorum.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.