Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Duyuru 🚀 Hostgener | "VSRO25" İndirimi Tekrardan Aktif!

Sunucularımızdan Memnun Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    24
Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
gif.gif

Hostgener Bilişim Hizmetleri olarak her geçen gün yeni bir kampanya ile Vsro forumunun karşısına çıkmayı kendimize görev edinmiş durumdayız. Herkes mükemmel sunucularımızdan faydalansın ve aynı zamanda kaliteli hizmetimiz ile karşılaşsın diye sadece 30 gün geçerli olmak üzere %25 indirim sunduğumuzu sizlere belirtmek istiyoruz. Her kullanıcımızın sorununa anlık çözümler sunarken, aldığımız olumlu geri dönüşlerin bizleri mutlu ettiğini belirtmek isteriz.

NOT: VSRO25 Kodu Mevcut Müşterilerimiz Tarafından Yapılacak Yenilemelerde de Geçerli Olacaktır!

🌟%25 İndirim Kodu Nedir?
Tüm sunucu paketlerimizde %25 indirim almak için "VSRO25" kodunu kullanabilirsiniz.

🌟%25 Kupon Kodu Hangi Ürünlerde Geçerlidir?
Bu indirim kuponu sadece tam otomasyon ve kolay kurulum seçenekleri ile sizlerin kullanımına sunulan VDS Sunucu paketlerimizde geçerli olacaktır.

🌟%25 İndirim Kodu Kaç Gün Aktif Kalacak?
Forum içerisinde bulunan her kullanıcının sunucularımızdan en iyi şekilde yararlanması için süreyi oldukça uzun tutmayı planlıyoruz. Bu sebeple 30 günlük bir süreç içerisinde kupon kodumuz aktif olarak kalacaktır.

🌟Silkroad Server Kurulumu İçin Hangi Paketi Almalıyım?
Vsro.org forumundan tarafımızdan hizmet almayı planlayan tüm müşterilerimizin ortalamasına bakıldığında genel olarak VDS - 8 paketimiz tercih edilmektedir. Bu paketimizden %25 indirimli olarak çook uygun fiyatlarla faydalanabiliyorsunuz.

🌟Sunucularda Silkroad Server Kurulumu Yapılabiliyor Mu?
Bu konuda kurulum için destek veremiyoruz ancak üst düzey paketlerimiz kuruluma oldukça müsait durumdadır.
%25 Kupon Kodunu Bir Sonraki Fatura Döneminde Kullanabilir Miyim?
Vsro.org ailesine sağladığımız %25 indirim kodumuz sadece ilk ay için geçerlidir. Faturalandırma döneminizi aylık olarak belirlediğiniz durumda bir sonraki ay kullanamayacaksınız. Tabii ki ilk alımda 3 Aylık - 6 Aylık - 12 Aylık alım yaparsanız bu şekilde yaptığınız alımlarda indirim kodunu rahatlıkla kullanabileceksiniz.

🌟Sunuculara Otomasyon Aracılığıyla Hangi İşletim Sistemleri Kuruluyor?
Sunucularımıza profilinize entegre edilmiş olan otomasyon sistemi ile aşağıda belirtilen işletim sistemlerini ortalama 5 dakika içerisinde kurabilirsiniz.
  1. Windows 7 - 64 Bit
  2. Windows 2008 - 64 Bit
  3. Windows 2012 - 64 Bit
  4. Windows 10 - 64 Bit
  5. CentOS 6 - 64 Bit
  6. CentOS 7 - 64 Bit
  7. Ubuntu 16 - 64 Bit
Burada belirtilen işletim sistemleri haricinde herhangi bir işletim sistemi kurdurmak istiyorsanız sadece destek sistemi aracılığıyla talebinizi bize bildirebilirsiniz.

🌟Canlı Destek Sistemi Saat Kaçta Destek Veriyor?
Site içerisinde satın alım öncesi işlemlerde sizlere destek vermek için aktif olan canlı destek hizmetimiz ortalama 18 saat her sorununuzu cevaplamak için hazır duruyor. Tabii ki bu araçtan sadece satın alım öncesi destek alabiliyorsunuz.

🌟Destek Bildirimleri Anlık Olarak Cevaplanıyor Mu?
24 saat boyunca her an destek vermeyi hedeflediğimiz için günün her saati açtığınız destek talepleri anlık olarak cevaplanmaktadır. Bu iletişim yolu ile çok rahat bir şekilde hizmet desteği alabilirisiniz.

🌟Destek Sistemi ve Canlı Destek Haricinde Sizinle İletişim Kurabilir Miyim?
Geçtiğimiz günlerde herhangi bir sorunda müşterilerimizin bizimle telefon görüşmesi sağlaması için 0850 305 9945 numaraları santral hattımızı devreye aldık. Bu yol ile rahatlıkla kullanıcılarımızın sorunlarına çözüm bulabiliyoruz. Aynı zamanda telefon aracılığıyla ulaşmak yerine yine sesli görüşme yaparak destek almak isteyen kullanıcılarımıza Discord ile İletişim fırsatı sunuyoruz. Burada hazırda bulunan ekibimiz acil sorunlarınıza çözüm bulmak için ivedi destek verecektir.

🚀 VDS Sunucu Paketlerimiz 🚀

vSro SSD VDS Server - 1 | 76,99₺ + KDV / Aylık

12 GB Ram / 100 GB SSD / 6 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
vSro SSD VDS Server - 2 | 86,99₺ + KDV / Aylık
14 GB Ram / 100 GB SSD / 6 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
vSro SSD VDS Server - 3 | 106,99₺ + KDV / Aylık
18 GB Ram / 100 GB SSD / 8 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
vSro SSD VDS Server - 4 | 146,99₺ + KDV / Aylık
24 GB Ram / 100 GB SSD / 9 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon
vSro SSD VDS Server - 5 | 206,99₺ + KDV / Aylık
32 GB Ram / 100 GB SSD / 12 vCPU / Limitsiz Trafik / Türkiye Lokasyon

➕EK FİYATLANDIRMALAR➕

1 Adet Ek IP Desteği = 5₺

Fransa Lokasyon
--------------------
AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 2 Core4 GB DDR4 RAM45 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitFRANSA - OVH 59,99+KDV

AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 3 Core6 GB DDR4 RAM60 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitFRANSA - OVH79,99+KDV

AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 4 Core8 GB DDR4 RAM100 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitFRANSA - OVH89,99+KDV

Almanya Lokasyon
----------------------
AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 2 Core4 GB DDR4 RAM45 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitALMANYA - OVH59,99+KDV

AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 3 Core6 GB DDR4 RAM60 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitALMANYA- OVH79,99+KDV

AMD RYZEN 7 3800X 3.9GHz 4 Core8 GB DDR4 RAM100 GB NVMe SSDLimitsiz Trafik /1 GbitALMANYA- OVH89,99+KDV

📞İletişim Bilgilerimiz📞
Mail: [email protected]
Website:
WhatsApp: 0850 305 9945

SABİT MESAJ

"Konularınızı bir süredir takip ediyorum. Sizinle çalışan arkadaşlarıda takip ediyorum herkes oldukça memnun. Silkroad piyasasına kapı açarak kendinizi en iyi şekilde ispatladığınızı düşünüyorum. Daha iyi daha güzel kampanyalar yapacağınıza da inanıyorum. İnsan işinden verim aldıkça dışarıyı mutlu etmek ister. Sizin bünyenizde bu potansiyel var başarılı olacağınıza inanıyorum. Edit desteği hakkında bilgisi olmayan arkadaşlar Hostgener'den sunucu alırsalar stabil oyun kurulumunu ücretsiz yapabilirim. Geri kalan edit hakkında bilgileri forumdan takip ederek bulabilir adım adım okuyarak, izleyerek yapabilirsiniz. Takıldığınız yerde forumda ki diğer arkadaşlarımız zaten destek verecektir."
@RelaysGG , @deLLyici, @EfsaneSro

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Arkadaşlar unutmayın 18% kodunuz var fiyat makul fiyata kadar inmekte canlı destekten irtibata geçip kodu uygulatabilirsiniz :)
@Hostgener keşke 32GB sunucu gelince alsaydım vds paketimi :p :D

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Alınan Beğeni
75
Ödül Puanları
28
Arkadaslar buradan sunucu alan varmi fiziksel yada sanal bilgi verirse sevinirim

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.