Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Satış Hostgener.com'dan Sunucu kullananların dikkatine.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Hostgener müşterileri için genel duyuru.
Merhaba sayın forum üyeleri, VDS hizmetimizden yararlanan arkadaşlar DDOS ATAK çıkmak kesinlikle yasaktır! Forumdan sunucuları DDoS atak için kullanan müşterilerimiz uyarıldı ve hizmetleri askıda. Hizmetlerinin iptal olmaması için sms ile bilgilendirme yaparak açıklama yapılması istenildi.
Bu durumda hemen hizmeti şartsız iptal edilir fakat hostgener olarak uyarmayı tercih ediyoruz. Lütfen bu iyilikleri süistimale çevirmeyin. DDoS atak yapılan karşı taraf bizlere anında ulaşabilmektedir ve bilgi verdikleri dahilinde loglardan teyit edilmektedir.
Anlayışınız için teşekür ederim sağlıklı günler dilerim.

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
Hostgener müşterileri için genel duyuru.
Merhaba sayın forum üyeleri, VDS hizmetimizden yararlanan arkadaşlar DDOS ATAK çıkmak kesinlikle yasaktır! Forumdan sunucuları DDoS atak için kullanan müşterilerimiz uyarıldı ve hizmetleri askıda. Hizmetlerinin iptal olmaması için sms ile bilgilendirme yaparak açıklama yapılması istenildi.
Bu durumda hemen hizmeti şartsız iptal edilir fakat hostgener olarak uyarmayı tercih ediyoruz. Lütfen bu iyilikleri süistimale çevirmeyin. DDoS atak yapılan karşı taraf bizlere anında ulaşabilmektedir ve bilgi verdikleri dahilinde loglardan teyit edilmektedir.
Anlayışınız için teşekür ederim sağlıklı günler dilerim.
forumda denemesi için bir arkadaşa sunucuyu vermiştim göstilen iyiliğimi suistimal yapıp sunucudan başka yerlere DDOS attack yapılmış firmada benle iletişime geçerek durumdan haber ettiler.
Arkadaşlar size yapılan iyiliği suistimal yapmayalım lütfen forumda bir aile olarak bulunmaktayız siz bizim iyiliklerimizi kötü yönde kullanırsanız size yardım konusunda bizi üzmüş olursunuz.ben firmaya kendimi mahçup hissettim ve kendilerinden özür diledim. @Hostgener firmasıda sağolsunlar anlayışla karşıladılar.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Yapanlar kimler acaba 🤔

Biz de merak ediyoruz, peşine düşmedik. İyi niyetin artniyete dönüşmesi gerçekten bizi üzüyor. Bu forum içerisinden satın alım yapan iki kişide rastgeldik bu duruma. Saldırıya uğrayan kişiler direkt olarak bizimle iletişim kuruyor, bizde açıklama yapmak zorunda kalıyoruz. Umarım bir daha böyle bir sorun ile karşılaşmayız..

Alınan Beğeni
89
Ödül Puanları
28
İçinde fesatlık varsa Hatimde indirsen, Kutsal Suyada Bandırıp çıkartsan, Tövbe'de ettirsen vazgeçmez abicim bi insan tüüüü daha neler duyacaz acaba ?
@Hostgener böyle güzel duruşunuz için tebrik ederim.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.