Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru 🚀 Hostgener | "VSRO25" İndirimi Tekrardan Aktif!

Sunucularımızdan Memnun Musunuz?

• Kullanılan toplam oy
    24
Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Sabah actiginiz konu ne oldu? Ben onu okuyup uyumustum ve simdi konuyu goremiyorum. Ne olduguyla alakali bilgi verirmisiniz rica etsem?

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Kampanyadan henüz faydalanmayanlar için bilgi vermek istiyorum. Bu kampanya bittikten sonra ekstra bir kampanya planlamıyoruz. Bu sebeple elinizi çabuk tutup %25 indirimi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
41telekom hesabı size mi ait??

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
"VSRO25" kodu için son gün 1 Haziran acele etmenizi tavsiye ederim.

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
%25 indirimimiz bitti. Yeni kampanyalara hazırlanıyoruz.

ReDKiT

.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
8
Ben, sunmuş olduğunuz hizmete laf etmem gerçekten müşterilerle ilgilenen bir Kuruluşsunuz. Fakat beni düşündüren, banamı denk geliyor bilmiyorum, internet kısmını limitlendirmişsiniz gibi duruyor bizzat test ettim bir kaç defa yaşadım beni yada bizi yapacağımız iş dolasıyla düşündürüyor.Ben şimdi kısmetse yakında bir sw açıcam fakat şuan çelişkideyim.Bilemedim 🤷🏻‍♂️

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Ben, sunmuş olduğunuz hizmete laf etmem gerçekten müşterilerle ilgilenen bir Kuruluşsunuz. Fakat beni düşündüren, banamı denk geliyor bilmiyorum, internet kısmını limitlendirmişsiniz gibi duruyor bizzat test ettim bir kaç defa yaşadım beni yada bizi yapacağımız iş dolasıyla düşündürüyor.Ben şimdi kısmetse yakında bir sw açıcam fakat şuan çelişkideyim.Bilemedim 🤷🏻‍♂️
Sunucunuz kaç cpu ve hangi server'den çekiyorsunuz ? Limitlendirilme bulunmuyor, cpu ve çektiğiniz servere göre değişebilir internet hızı. İnternet hızı ölçümü yaparken diğer cpu tüketen uygulamaları kapatmanız gerekmektedir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.