Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Hostgener'den 23 Nisana Özel Tüm Hizmetlerde %40 İndirim!

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
HILGuH.jpg

Gauss

.
Alınan Beğeni
50
Ödül Puanları
28
Ben bugün VDS aldım ama bundan haberim yoktu kuponu kullanmadım indirim tutarında paket yükseltmesi yaparsınız artık :D

Gauss

.
Alınan Beğeni
50
Ödül Puanları
28
ilk 23 nisan kodunu kullanan olucaktın kodu nasıl unutursun girmeyi :( :D
hocam valla canlı destek süper ilgileniyo teknik destekte aynı şekilde kesinlikle çok memnunum. Ama gel gelelim bunu söylemediler indirimimi isterim valla.
Burdan yetkililere sahip sesleniyorum sahip çıkın developer'lara :D :D

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
hocam valla canlı destek süper ilgileniyo teknik destekte aynı şekilde kesinlikle çok memnunum. Ama gel gelelim bunu söylemediler indirimimi isterim valla.
ama suç sende biliyon mu :D canlı destege girmeden indirim kodunu al diyor forumda bangır bangır indirim kodunu almayı unutmayın diyoruz heycanla birden mi aldın sende :D

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
Merhaba Deniz bey,
Kaçırmış olmanıza çok üzüldük. Canlı desteğimize yazarsanız küçük bir hediye olarak paketinizin ramini arttırmak isteriz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.