Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Sohbet Muhabbet İdeal Server Cap ne olmalı?

Sizce en ideal Server Cap ne olmalı?

• 80

Oy: 2 16.7%
  • 90

Oy: 0 0.0%
  • 100

Oy: 3 25.0%
  • 110

Oy: 7 58.3%

• Kullanılan toplam oy
    12
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar sizce en ideal server nasıl olmalı?
Zamanla Cap yükseltmesi yapılacak olduğunu farz edebilirsiniz. (yıllık)

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
100 only ch başkası yalan

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
110 Cap çok güzel olabiliyor da bakıldığında millet 80 cap için çıldırıyor. Çok karmaşık geliyor bu konuda.
EU nun oyuna eklenmesi bir çok kişinin soğumasına neden oldu dengesizlik çok fazla olduğu için. Her ne kadar iki ırkı dengeye oturtsanda yinede 90 100 cap tercih edenler bolca olabiliyor.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
110 Cap çok güzel olabiliyor da bakıldığında millet 80 cap için çıldırıyor. Çok karmaşık geliyor bu konuda.
EU nun oyuna eklenmesi bir çok kişinin soğumasına neden oldu dengesizlik çok fazla olduğu için. Her ne kadar iki ırkı dengeye oturtsanda yinede 90 100 cap tercih edenler bolca olabiliyor.)
Benim gözümde 110 un ayrı bir yeri var. Bende 120 cap oynamayı seviyorum (Jupiter,Yuno ve 13 degree silah görünümlerinden dolayı) ^^ 130+ Cap'tan sonra oyun kötüye kaydı resmen.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Yeni bir projeye başliyim diyorum yavaş yavaş bir kaç aya Hard Core old-iSro sistem bir şeyler yapıyım diyorum ama ne yapmak istediğimden emin değilim halen.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Yeni bir projeye başliyim diyorum yavaş yavaş bir kaç aya Hard Core old-iSro sistem bir şeyler yapıyım diyorum ama ne yapmak istediğimden emin değilim halen.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,937
Ödül Puanları
113
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Benim bir tane hayalimde yapmak istediğim bir şey varda onuda muhtemelen çok zor yaparım. Örnek vermek gerekirse. Silkroad serverı "Visual Novel MMORPG" tarzı yapmak :D

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Ooooo süper bişey dediğin.
Umarım yanlış anlamamışımdır.
Oyun içerisinde tercihler yaparak ilerlemekten bahsediyorsun dimi?
final fantasy xııı gibi mi? yoksa sadece konuşmaların yer aldığı diyolog boxları ve yaptığın tercihlerle hikayenin değişkenlik göstermesi
üzerine mi?

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,150
Ödül Puanları
303
Glowlar, saçma skiller, saçma dressler, saçma petler, saçma map'ler olmadığı sürece her cap'i oynarım.
EU ortamında balanced kurmak ve sürekli DMG dengelemek aşırı zor.
EU'nun olduğu yerde CH her zaman ezik kalır.
EU nörfleyince CH'ler üstün oluyor.

O sebepten EU'nun girmediği, en çok aktivitenin olduğu, görünümlerin en güzel olduğu cap 100.
120 cap'te de 13D koyunca DMG artışı oluyor ve balanced tamamen bozuluyor.
120 cap'in max DG'si 101 Sun silahlardır ve bunlar da balanced için koyulmuştur.

Kısaca ve özetle, tamamen sadelik, EU'nun olmadığı miss gibi bir oyun kurulabilir.
Kafa karışıklığı oyuncuyu yoruyor.

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Dediğin tamamen doğru. O yüzden old-iSro sistem yapmak niyetim. Önceden yapıyordum ama hem maddi durum (üniversite dönemi ya makarna alıcam ya sunucunun giderlerini ödicem :D ) kaynaklı ne reklam ne de istediğimi tam olarak yapabildim.
Sade farmını yap goldunu kas her şeyden önemlisi kervana aban gerisi kervan savaşlarıyla yürüsün. Bu kadar basit :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.