Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

İki filter beraber çalışabilir mi?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
Herkese Merhaba,

Başlıktanda anlaşılacağı üzere Filterlarla alakalı bir sorum var. "Iki Filter Beraber Çalışabilir mi?" herhangi bir fikri olan var mı?

jadde07

.
.
Alınan Beğeni
11
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hakan denedimde yapamadım :D Yanlış ayarladım herhalde xd
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@EfsaneSro Yardımcı oldu :) Teşekkür ederim hakan ^^
nasıl yapınız acaba 1 port 2 kez calısması ıcın nasıl yonlendırme yaptnz

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
2 tane çalışma mantığı ney Birisi korur ikiside aynı mantıkla çalışıyor zaten
2 farklı guard düşün

birinde a exploiti fixli diğerinde b :D ( biz isteriz hepsi fixli olsun ama ne yazıkki whitelistmidir nedir o tarz bi filter ücretsiz olarak paylaşan çıkmadı)

kodlama bilmediğinden 2 farklı programı çalıştırıp 2sininde özelliğini kullanmaktı amacı :D

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
Şuanki piyasa

şuanki piyasadaki guardlarda bütün exploit ve buglar fixli zaten tek bir guardla işi çözer 2 guardda yük biner benim düşüncem böyle
ücretsizlerden bahsediyorduk :D ücretsizlerde fix değil internette paylaşılanlarda yani :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.