Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Invalid Register Siege Struct (Sunucuya geçtiğimde başladı)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Oyun açık sorun yok içerde....
Local'de hiçbir GS hatam yokken sunucuda bu hatayı almaya başladım.
Local'de kale savaşlarını test ettim 3 kalede de sorun oluşmadı. Kale fix işlemini az önce yine yaptım.
Data kendi oyunuma ait uyumlu data...
Tüm haritaları 1 GS'de topladım yine düzelmedi..
Bu durumu yaşayan oldu mu ?

Ek not : sonuca ulaşamadım.
kendi makinama geçtiğimde sarkolata'dan rica edicem

1626041231892.png

Ekli dosyalar

• 1626041232508.png
    1626041232508.png
    18.5 KB · Görüntüleme: 27

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
jangan fortress de hata var stone yani tas ta ve gate power da editten sonra olduysa kodlari tekrar kontorl edermisin..

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
jangan fortress de hata var stone yani tas ta ve gate power da editten sonra olduysa kodlari tekrar kontorl edermisin..
Şimdi söyle anlatayım.
Local'de bu hatayı hiç almadım..
Aynı database'i alıp sunucuya kurdum.. Hata geldi.
Edit yapmadan bu halinde jangan bandit hotan kalalerini denedim ve savaşta yapılarda sorun yaşamadım..
Aynı db'i alıp sunucuya kurunca bu hata geliyor..

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şimdi söyle anlatayım.
Local'de bu hatayı hiç almadım..
Aynı database'i alıp sunucuya kurdum.. Hata geldi.
Edit yapmadan bu halinde jangan bandit hotan kalalerini denedim ve savaşta yapılarda sorun yaşamadım..
Aynı db'i alıp sunucuya kurunca bu hata geliyor..

o zaman wiztree diye bir program var onu indir bi c yi tarat hangi dosya buyukse onu gosteriyor pc de sro_vt_shard i bulursun o yerlesmis olur o shard i bul kopyala yapistir la al sunucuya cek resimde isaretledim bulursun yolu yaziyor ordan kopyala al rar a at sunucuya cek local deki db yi birde oyle dene

1626050225808.png
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

benim db yi sildim silmeden once edit yapmistim ustune toplamda 4,4 gb kusurdu zipla arsivledim 600 mb kadar di sunucuya cektim hic bir sorun yasamadim bunuda ekleyeyim dedim :D

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
o zaman wiztree diye bir program var onu indir bi c yi tarat hangi dosya buyukse onu gosteriyor pc de sro_vt_shard i bulursun o yerlesmis olur o shard i bul kopyala yapistir la al sunucuya cek resimde isaretledim bulursun yolu yaziyor ordan kopyala al rar a at sunucuya cek local deki db yi birde oyle dene

Ekli dosyayı görüntüle 11994
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

benim db yi sildim silmeden once edit yapmistim ustune toplamda 4,4 gb kusurdu zipla arsivledim 600 mb kadar di sunucuya cektim hic bir sorun yasamadim bunuda ekleyeyim dedim :D
Sabah bunu deneyeceğim. Teşekkür ederim geç vakitte bu ilgin için :)

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,860
Ödül Puanları
213
Valla çözemedim... Oyunu açtığımda başka bir sunucu alıcam şu anki sunucu test için başka bir arkadaşıma ait... O zaman @sarkolata 'dan rica ederim 😊

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.