Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Invalid Register Siege Struct (Sunucuya geçtiğimde başladı)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
resimde gördügüme göre yapıların pozisyonları yanlış ayarlanmış sanırım _SiegeFortressStruct tablosunu dogru ayarlama yapılmalı sanırım sorun ordan olabilir geçersiz kayıt kuşatma yapısı gen konumu belirlendi! bu yazıyı sölüyor kayıt yapılarının ID leri uyuşmuyor sanırım :)

Alınan Beğeni
446
Ödül Puanları
63
3x gs var fakat bu hatayı gs 2 ve gs3 de veriyor yani jangan fortess gs1 de aktif diğerlerinde aktif olmadıgı için veriyor olabilirmi bir sorun teşkil etmez galiba bu hatalar

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
3x gs var fakat bu hatayı gs 2 ve gs3 de veriyor yani jangan fortess gs1 de aktif diğerlerinde aktif olmadıgı için veriyor olabilirmi bir sorun teşkil etmez galiba bu hatalar
Ben öyle biliyorum gs bölününce bu hataların çıkması normal

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Ben öyle biliyorum gs bölününce bu hataların çıkması normal
Bu hataların olmadığı çoklu modüllü bir oyunun yönetiminde bulunmuştum, tabi files kurulumu ve bölgeleri gslere dağıtma işini kim yaptı bilmiyorum ben sonradan aynı dbyi farklı bi ovh makinada çoklu modüllerde kurduğumda aynı hatayı almıştım.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Bu hataların olmadığı çoklu modüllü bir oyunun yönetiminde bulunmuştum, tabi files kurulumu ve bölgeleri gslere dağıtma işini kim yaptı bilmiyorum ben sonradan aynı dbyi farklı bi ovh makinada çoklu modüllerde kurduğumda aynı hatayı almıştım.
Yani bilmiyorum ama guard yardımı ile hatalar gsden silinmiş olabilir. Misal olarak benim databasemde ja_scruct_17 adında hata ver ve ben gsye jellblitz gs addon eklediğimde o hata kaybolmuştu.

Crusade

Full Stack dev
Elite
Alınan Beğeni
63
Ödül Puanları
28
Hortlatmak gibi olacak ama bu hatayla ilgili cozum bulabilen var mi? multi modul dosyalarda 1.gs haric hepsinde aliyorum hatayi

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,845
Ödül Puanları
213
Hortlatmak gibi olacak ama bu hatayla ilgili cozum bulabilen var mi? multi modul dosyalarda 1.gs haric hepsinde aliyorum hatayi
Haritaları MultiFiles'a göre dağattığında hangi GS'ye vermişssen onda görünmüyor. Diğer GS'ler o haritaya ayarlanmadıkları için uyarı veriyor ama bu hiçbir sorun yaratmıyor. Ben de öğrendiğimde rahatlamıştım.
Kale ile o kaleye ait şehir aynı GS'de olmalı buna dikkat ederseniz o uyarıyı gözardı edebilirisiniz.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.