Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

130 Cap İronsro v3.1 ALINTI

Alınan Beğeni
22
Ödül Puanları
8
Client - Server Files cap 140

Info Server Files

visit

Database Working sqlserver 2014

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Paylasiminiz icin tesekkur ederim emege saygi Bu sistemin icinden avaken sistemi cekebilen arkadaslar varsa paylasabilirler mi acaba ?

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
Alınan Beğeni
616
Ödül Puanları
113
Bu Client ve Database daha önce paylaşılmıştı

rido49

.
.
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Client - Server Files cap 140

Info Server Files

visit

Database Working sqlserver 2014

Herşey tamamda Işınlanmalar Aktif Değil Bilen Varmı Acep Oyunu Filan Açtım sadece Işınlanmalar Bide Reserve noktalarına gitmiyor YaRDIM LÜTFEN BİLEN ARKADAŞLAR :)

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
GS de bi sürü hata görünce sildim geri. Hoş, okumadım da ne hatasıymış diye ama kıp kırmızıydı GS logları ::)

rido49

.
.
Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
8
GS de bi sürü hata görünce sildim geri. Hoş, okumadım da ne hatasıymış diye ama kıp kırmızıydı GS logları ::)
herhangibi sıkıntı yok oyun stabil çalışıyor sadece Işınlanma yerleri ve reserve yerleri çalışmıyor sonrası oyunu hatasız kurmak gerek billibg dosyası odbc server hepsini VSRO_ACCOUNT - VSRO_LOG - VSRO_SHARD isminde kurmamız gerek dediğim gibi oyun çok iyi stabil durumda sadece IŞINLANMA VE RESERVE NOKTALARI ÇALIŞMIYOR :)

Ballendin

.
.
Alınan Beğeni
55
Ödül Puanları
28
bu c8 hatası nedir başka sroyu kurarken c8 almıyorum ve bu iron sroda alıyorumm input 22 yapıncada c7 hatası alıyorum ?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
bunu bi türlü kuramadım gameserver sürekli yüklenirken kapanıyor sonlarına doğru başka gs kullandım yine açamadım

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
ındırılmıyordakı ucretlı upload edılmıs bırı upload ederse ıyı olur :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.