Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Çözüldü ISRO login problemi

Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93
1667996712398.png
starta tıklayınca dc veriyor
gateway CertifyUser_Global(195) - Failed to CertifyUser. Return : 1 UserID : mega00 IP : 25.32.84.76 Desc : URL :
CGatewayMainProcess::ReissueSecondaryPassword(2682) - Email empty. UserJID : 2
[GatewaySvr] Official IP Detected, Official IP Pass the 'In Service' Check (25.32.84.76)
1667997034670.png
ch char denedim böyle kalıyor start tıklayınca hiç bir tepki yok

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
konuyu bulamadım link atma şansın varmı acaba bayadır uğraşıyorum eğer buda olmazsa bırakmayı düşünüyorum 2 gündür bayağa yordu beni

Oyla 0
Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93
yardımlarınız için teşekkür ederim bırakma kararı aldım yoksa bu beni hasta edecek :)

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
yardımlarınız için teşekkür ederim bırakma kararı aldım yoksa bu beni hasta edecek :)
bende ilk bas ole cıldırmıstım acılmıyor diye sonra actım 3-4 gun sonra ılk paylasıldıgında
buda kurulum videosu
buradakılerı kulanmadıysan indir dene hepsini cozersin
buda discord kanalı isro için gelmek istersen

Oyla 0
Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93
bende ilk bas ole cıldırmıstım acılmıyor diye sonra actım 3-4 gun sonra ılk paylasıldıgında
buda kurulum videosu
buradakılerı kulanmadıysan indir dene hepsini cozersin
buda discord kanalı isro için gelmek istersen
burayıda indirdim denedim çözemedim bir türlü db değiştirdim s1030 hatası veriyordu sonra filesi değiştireyim dedim cannot smar 9 hatası aldım bende bıraktım discorda giremiyorum biraz ara vermek benim için iyi olacak yardımların için teşekkür ederim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.