Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Çözüldü isro lv sınırı gosteren ıcon csro r eklenmesı

Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
18
görsel acıdan cok iyi duruyor işlev bakımından peki işlevi var mı verdiği buffların ?
var tabı buf ozellıgı calısıyor verıyor orda yazdıgı buflarıda hıc bır sorunu yok sorunsuz bı sekılde sadece zaman yazıyor o sorun onu nasıl cozerım bılmıyorum ama

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
var tabı buf ozellıgı calısıyor verıyor orda yazdıgı buflarıda hıc bır sorunu yok sorunsuz bı sekılde sadece zaman yazıyor o sorun onu nasıl cozerım bılmıyorum ama
özel msjdan dc kullanıyorsan verirsen belki yardımcı olabilirim

Alınan Beğeni
3
Ödül Puanları
3
Birisi bana bu "buff'ları" csro r'ye nasıl ekleyebileceğimi açıklayabilir mi?

XANTOS

.
Alınan Beğeni
486
Ödül Puanları
63
Birisi foruma konu olarak eklesede csro bölümüne herkes faydalansa.

Over56

.
Alınan Beğeni
0
Ödül Puanları
1
do you mean these things?
SRO[2021-08-10 02-47-10]_56.jpg

Ekli dosyalar

• SRO[2021-08-10 02-47-13]_86.jpg
    SRO[2021-08-10 02-47-13]_86.jpg
    194.2 KB · Görüntüleme: 54
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
vip buff verme olayini nasil yapiyorsunuz arkadaslar aciklayacak varmi ?

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
Başlangıç Bufu Vereceksiniz AddNewChar ' dan Yeni Açılan Chara Buff ve Server Level Max Gelmesi İçin.
BURADAN BAK.

Paylaşım - Starter Character Buff
tesekkurler sonradan vermeyi de buldum skillmaindata.txt dosyasindan skill id bulup char id uzerinden iletilebiliyor oyun ici cap ( level ) ve reinforcement 10% lucky gibi buff verebiliyorum fakat oyun icerisinde premium veya vip buff yaninda gorseli gelmiyor sebebi hakkinda bilginiz varmidir

BaHTiYaR

.
.
Alınan Beğeni
389
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
nası
tesekkurler sonradan vermeyi de buldum skillmaindata.txt dosyasindan skill id bulup char id uzerinden iletilebiliyor oyun ici cap ( level ) ve reinforcement 10% lucky gibi buff verebiliyorum fakat oyun icerisinde premium veya vip buff yaninda gorseli gelmiyor sebebi hakkinda bilginiz varmidir
nasıll görsel icon mu ?

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
nası

nasıll görsel icon mu ?
unknown.png

ornek vermek gerekirse , mumkunse discorddan eklesebiliriz uygunsa sizin icinde ordan gorusmeye devam edelim ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.