Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü iSro map kullanımı

Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar yeni map ekledim.Fakat mapa gidince hiçbişey gözükmüyor.iSro map.pk2 kullanmam lazım sanırm.Direk çekip atınca olmuyor.Map.pk2 ile beraber hangi dosyaları çekmem lazım ?

SRO[2021-04-30 22-03-48]_02.jpg

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,757
Ödül Puanları
213
media textdata içinde 4 veya 5 tane map ismi geçen txt olacak. Çıkarırsanız textdatayı en altta olacak... ve interface içinde worldmap klasörü.. bi dener misiniz bunları çekip ?
Üstüne bir de ODBC yapılandırın. Daha önce birinde buraya kadar gelip havada kalmıştı... odbc kurunca düzeldi.

DATA içindekileri de tam aldığınıza emin olun.

Oyla 0
Alınan Beğeni
35
Ödül Puanları
28
media textdata içinde 4 veya 5 tane map ismi geçen txt olacak. Çıkarırsanız textdatayı en altta olacak... ve interface içinde worldmap klasörü.. bi dener misiniz bunları çekip ?
Üstüne bir de ODBC yapılandırın. Daha önce birinde buraya kadar gelip havada kalmıştı... odbc kurunca düzeldi.

DATA içindekileri de tam aldığınıza emin olun.
ODBC ayarlarını yaptım. wlocalmap, worldmap_instanceinfo, WorldMap_LocalInfo, worldmap_mapinfo, worldmapguidedata, WorldmapGuideData_Region bu dosyalarıda ekledim sonuç aynı değişen bişey olmadı malesef.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Sorun çözüldü atladıgım dosya vardı onu yaptım fakat M tuşuna basınca client direk kapanıyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.