Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Paylaşım Isro New Biling Server-Item lock fix-By F3rre

Mico

.
Alınan Beğeni
2,485
Ödül Puanları
113
arkadaşlar @K4R4 -F3rre arkadaşımızın isro eposta sistemini tekrardan düzenleyip yeni bir biling server olusturdu artık kilit sistemini accountdan alabilirsiniz cok guzel ve kullanışlı bir programdır F3rre kardeşiminiz ellerine saglık link asagıya bırakıyorum
Kullanımı: prosedurleri sıraya göre okutun ve ardından config.ini klasöründeki ayarları yapınız daha sonra server.cfgde'ki Server.cfg CGISendOTPByEmail - kısmını aratarak kendi local IP'nizi giriniz.
2. pasaword SecondPass guncellediği için @ServerEdit ustayada teşekur ederiz..
Bu gizli bloğun içeriği yalnızca şu üyeler tarafından görülebilir:: Administrator, Elite, Founder, Legend, Moderator, Premium, Super Moderator Engelsiz Tüm gizli İçerikleri Görmek için Elite üyelik satın alabilirsiniz. Ücretli Üyelikler

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
tesekkurler kardesim bunu cok arıyordum emegine saglık vıp buff olayını biliyor musun peki vip buff alamadım bir türlü

Mico

.
Alınan Beğeni
2,485
Ödül Puanları
113
tesekkurler kardesim bunu cok arıyordum emegine saglık vıp buff olayını biliyor musun peki vip buff alamadım bir türlü
vıp buff bıraz karısık olaymıs kardesım gameserver ve fıleslerın ıcını bozmus oynamıs paylasan kısı henuz cozemedıler vıp işini ugrasanlar tesekkurlerınızı @K4R4 yazarak iletebilirsiniz yorumlara

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
merakla bekliyorum vip işini @K4R4
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

arkadaşlar @K4R4 -F3rre arkadaşımızın isro eposta sistemini tekrardan düzenleyip yeni bir biling server olusturdu artık kilit sistemini accountdan alabilirsiniz cok guzel ve kullanışlı bir programdır F3rre kardeşiminiz ellerine saglık link asagıya bırakıyorum
Kullanımı: prosedurleri sıraya göre okutun ve ardından config.ini klasöründeki ayarları yapınız daha sonra server.cfgde'ki Server.cfg CGISendOTPByEmail - kısmını aratarak kendi local IP'nizi giriniz.
2. pasaword SecondPass guncellediği için @ServerEdit ustayada teşekur ederiz..
Download Link
virus total
örnek Resim
Ekli dosyayı görüntüle 14418

dogrulama kodu gönderilemedi diyor e posta yerinde 0 yazıyor onu nasıl düzelte bilirim

Mico

.
Alınan Beğeni
2,485
Ödül Puanları
113
merakla bekliyorum vip işini @K4R4
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

dogrulama kodu gönderilemedi diyor e posta yerinde 0 yazıyor onu nasıl düzelte bilirim
okutucagın kodların sırası var once TB_Use tablosunu okutcan yoksa prosedurlerde eposta yazılarında hata alırsın 0 yazar orada

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Oyle yapmistim ama gs kapatmamisim sanirim dosyalari yeniden acinca duzeldi tesekkurler mailime gelmedi ama mesaj tb usere geldi maile gelmesi icin extra bir sey yapmam gerekli mi

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
istersen buraya bir bak prosedürler zaten belli.
deniyorum hemen kardeşim yardımların için teşekkür ederim :) yanlış hatırlamıyorsam senin mob ekleme hakkında bi paylaşımın vardı hangi txtlere eklenecek db de nerelere eklenecek falan anlatmıstın sanırım onu bulamadım sky temple ekledim şimdide mobları eklemek istiyorum refobjcommon refobjchar refskill textdataobject eklenecek diye biliyorum ama eksik mi acaba

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.