Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

iSRO-R Çözüldü ISRO-R Rigid yerden item alınca Dc sorunu.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Merhaba , İsro - r rigid files kurulumu yaptım İtem Deposundan İtem alınca , Yerden item alınca yada Job kıyafetını cıkartınca Sureklı dc veriyo ve alınan ıtemlerde cantaya gelmıyor.
Bunun cozumu nedır DB yı karıstırdım fakat verılen hataların kaynaklarını bulamadım bılgısı olan arkadaslar yardımcı olursa cok sevınırım.

İTEM CIKARINCA GS'DE Kİ HATA
İTEM CIKARINCA.jpg

İTEM DEPOSUNDAN ITEM ALINCA.
İTEM DEPOSU.jpg
YERDEN ITEM ALINCA VERDIGI HATADA BU.
YERDEN.jpg

İTEM DEPOSU - AQ_RecvItemFromWebItemData [.\GObjPC.cpp::CGObjPC::_AsyncQueryFailed(9546)] - QueryFailed! (ErrorCode:114,CharID:9)

İTEM CIKARINCA - Query: {?=CALL _STRG_MOVE_ITEM (0,11,1,1,8,57,0,0)}

yerden item alınca - Query: {CALL _STRG_ADD_EXPENDABLE (?, ?, 6,1, 57,35131,50)}

YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVINIRIM. ŞİMDİDEN TESEKKURLER

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
prosedul hatası verıyor ıste gameserverde o prosedurlerı bulup execute ettır sql hatayı soleyecektir

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
1. resimdeki gameserverdeki hata tam gozukmuyor bısı dıyemem hangı tablo oldugu yazıyor orada
suna baktım deılmı aynı seye benzıyor

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
1. resimdeki gameserverdeki hata tam gozukmuyor bısı dıyemem hangı tablo oldugu yazıyor orada
suna baktım deılmı aynı seye benzıyor
Burada _LogEventItem silin diyor, silmek icin db ye girdiğimde _LogEventItem1 den _LogEventItem8 e kadar tablolar mevcut hepsini silip denedigimde ise query i okutunca _LogEventItem db de mevcut şeklinde bir hata aliyorum.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Burada _LogEventItem silin diyor, silmek icin db ye girdiğimde _LogEventItem1 den _LogEventItem8 e kadar tablolar mevcut hepsini silip denedigimde ise query i okutunca _LogEventItem db de mevcut şeklinde bir hata aliyorum.
yedegını al databasenın sıl hepsını 1 tane bırak ole dene 1 den 8 e kadar olanı sonra gerı yuklersın senın kulandıgın ısroda cokca sıkıntılar bulunuyordur eger bu forumdan ındırdıysen baya edıt yapman lazım ısroya kolay deıl burdakı ısro paylasımların cogu bozuk bıraz ugrasırsan duzeltebılırsın dıscordakı yabancıların hepsınde duzeltılmıs halı var hepsı kendıne ugrasıyor ve paylasmıyorlar

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
yedegını al databasenın sıl hepsını 1 tane bırak ole dene 1 den 8 e kadar olanı sonra gerı yuklersın senın kulandıgın ısroda cokca sıkıntılar bulunuyordur eger bu forumdan ındırdıysen baya edıt yapman lazım ısroya kolay deıl burdakı ısro paylasımların cogu bozuk bıraz ugrasırsan duzeltebılırsın dıscordakı yabancıların hepsınde duzeltılmıs halı var hepsı kendıne ugrasıyor ve paylasmıyorlar
Teşekkürler hocam, akşam dc kanalinda bu tablolar la ait bulduğum queryler var onlari deniyicem olursa bilgilendirme amacli paylaşım yaparim herkesin yararlanmasi için olmazsada artik can sağlığı olsun
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Maalesef çözülmedi göndermiş olduğun linkteki queryleri okuttugum zaman sildigim halde logeventitem db de var zaten gibisinden bir hata aliyorum hocam

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Mico#9854 ekle ulas bana bır bakayım sorunun nedir

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Gönderdim hocam

Db degistirince duzeldi , tesekkurler.

Oyla 0
Alınan Beğeni
377
Ödül Puanları
63
Gönderdim hocam

hangi db yi kullandin

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.