Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

iSRO-R Çözüldü İsro smc hatası

Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
1667974226507.png
smc login oluyorken böyle bir sıkıntı yaşıyorum ip'leri yapıyorum ama olmuyor normalde denedim 192.168 olan ile bu seferde cert açmıyor

Çözüm
buldum paylaşan kişiden denedim patch yapılmış yazısı çıkıyor sorunum sadece shardmanager ve gameserverin db ye bağlantısı başka bir sorun kalmıyor oyunu felan açtım id pw yazdım 2.pasword da koydum tabi oyun açık olmadığı için c35 diye bir hata verdi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

sorun çözülmüştür @skyrage33 sorunun yazım hatası olduğu ortaya çıktı o yüzden okumuyormuş shard_log yazılması gereken yere r_log yazılmış
SILKROAD_R_LOG veritabanının adını SILKROAD_R_SHARD_LOG yaptık CERT db içindeki satırla uyumsuzluk vardı
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
anladığım kadarı ile veritabanına bağlanırken hata veriyor.
Cert kısmındaki ini dosyaları içerisinde :

srGlobalService
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

srShard
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

gerekli alanları bu şekilde değiştirip dene istersen.
Birde veritabanının isimleri farklı sendeki SILKROAD_R_SHARD seklinde buralardaki veri tabanı bölümüyle aynı olsun. SRO_VT_SHARD yerine kendi veri tabanı ismini ekle.

umuyorum çözülür de devile bakma fırsatın olur (y)
dediğin doğru ama vsro değil bu isro biraz daha farklı vsro ile bir sıkıntım yok onu yapıyorum zaten :) teşekkür ederim yinede cevap için sorun hala devam ediyor düzeltmeme rağmen

açılmış hali değil bu patch at düzgün exelere :D
Örnek Patch Şekli
Ekli dosyayı görüntüle 14509
patch dosyaları elinde var mı acaba

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,892
Ödül Puanları
113
dediğin doğru ama vsro değil bu isro biraz daha farklı vsro ile bir sıkıntım yok onu yapıyorum zaten :) teşekkür ederim yinede cevap için sorun hala devam ediyor düzeltmeme rağmen

patch dosyaları elinde var mı acaba

Oyla 0
Alınan Beğeni
558
Ödül Puanları
93
buldum paylaşan kişiden denedim patch yapılmış yazısı çıkıyor sorunum sadece shardmanager ve gameserverin db ye bağlantısı başka bir sorun kalmıyor oyunu felan açtım id pw yazdım 2.pasword da koydum tabi oyun açık olmadığı için c35 diye bir hata verdi

sorun çözülmüştür @skyrage33 sorunun yazım hatası olduğu ortaya çıktı o yüzden okumuyormuş shard_log yazılması gereken yere r_log yazılmış

Oyla 0
Alınan Beğeni
74
Ödül Puanları
28

SILKROAD_R_LOG veritabanının adını SILKROAD_R_SHARD_LOG yaptık CERT db içindeki satırla uyumsuzluk vardı

Oyla 0
Çözüm
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.