Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Item aktif-deaktif etme query

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Selamlar, yeni başladım ve item aktive-deaktive etme benim için biraz sancılı bir konu oldu benim adıma.genel incelediğim kod dizilimi ile naçizane aşağıda ki kodları kendim yazdım yanlış ise düzeltirseniz sevinirim. Yok değil de doğru ise sadece bana ettiğiniz yardımlar karşısında mahcup olmamak adına paylaşıyorum :)

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
set Service =0 olarak yazabilirsin '0' şeklinde yazmana gerek yok
Use SRO_VT_SHARD yazdıktan sonra GO komutunu kullanmasan da olur.
Hatta Excute yapacağın tabloyu SRO_VT_SHARD seçtikten sonra da use SRO_VT_SHARD komutunu da kullanmana gerek yok.

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Forumlarda kod dizilimlerini göre göre, biraz ezber biraz göz alışkanlığı yazıyorum sürekli ama öğrettiğin için teşekkür ederim :)

Alınan Beğeni
12
Ödül Puanları
18
Selamlar, yeni başladım ve item aktive-deaktive etme benim için biraz sancılı bir konu oldu benim adıma.genel incelediğim kod dizilimi ile naçizane aşağıda ki kodları kendim yazdım yanlış ise düzeltirseniz sevinirim. Yok değil de doğru ise sadece bana ettiğiniz yardımlar karşısında mahcup olmamak adına paylaşıyorum :)

*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Selamlar

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.