Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yeni başlayanlar için Item Drop Grup ayarlamak artık çok kolay

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Selamun aleyküm arkadaşlar

Zamanında benimde kafamın karıştığı item drop grup olayı artık basitleştirilmiş bir şekilde copy paste yöntemiyle sizlere sunuyorum.

( Tek yapmanız gereken Düşmesini istediğiniz itemlerin ID lerini ve eklemek istediğiniz mob veya uniqlerin ID lerini gerekli yerlere girmek. Sonrasında sadece RefItemGroupID stunlarındaki ID lerin sizinkileriyle çakışmaması için DB nızı kontrol edip ona göre yeni ID verin) ...

Txt halinde hazır şekilde paylaşıyorum unutmayın sadece ID değiştirin.
Dosyalardaki hali hazır kodlarda 13 dg A B C yani (nova , moon, sun) şeklinde drop ayarlıdır bunları dilerseniz değiştirebilirsiniz.

Ekli dosyalar

• Item Drop.rar
    1.2 KB · Görüntüleme: 269
Ü

Üye silindi 2299

Ne yapam gardaş öğreniyorum pratik halde paylaşıyorum ha :ROFLMAO:?
Paylaşmana saygı duyuyorum başka egoistler gibi kendine saklamıyorsun kendi yaşadığın sorunu çözümüyle birlikte sunuyorsun
Bu arada eski hesaplarını kiminle anlaşamadın da kapattın Emre ?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Paylaşmana saygı duyuyorum başka egoistler gibi kendine saklamıyorsun kendi yaşadığın sorunu çözümüyle birlikte sunuyorsun
Bu arada eski hesaplarını kiminle anlaşamadın da kapattın Emre ?
Emre değilim ben emreyi tanımıyorum da :D Tek bir hesabım var o da bu.

Ü

Üye silindi 2299

Sen benim kullandığım clientleri nerden biliyorsun :Dd Benim bir tek clientim var o da henüz paylaşılmadı :D
Bi ara yardım konusu açınca sol altta chatte edit Emre dilik yazıyordu çok dikkatli biriyimdir ? ama karıştırmışta olabilirim başkasıyla

Devrim

.
Alınan Beğeni
65
Ödül Puanları
28
Öncelikle çok teşekkürler, ben genel olarak sox rate ayarlamak istiyorum bu dosyalar işimi görür mü ?
ayrıca i sro item rate için ne yapmam gerekli ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.