Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Jangan Cave 2 Floor DC Sorunu

Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
İyi forumlar arkadaşlar.
Jangan Cave 2. Katın ilk odasında bir şey var ama ne olduğunu bilmiyorum. Muhtemelen benden önce DB yi kullanan kişi oraya bir şey eklemiş ya da üzerinde oynamış ama emin olamıyorum 2. katın ilk odasına girdiğim anda oyundan düşüyorum. Gameserver Shardmanager 'da herhangi bir hata gözükmüyor. Orada ne varsa nasıl öğrenebilirim sizce warp kodlarını bilmediğim için ortalama hive vs. gibi tablolardan da ne olduğuna bakamıyorum.
Şimdiden teşekkürler Esen Kalın...

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Oradaki regiona bakarak spawn olan bir unique felan varmı ona bakar mısın belki hatalı bir unique spawn edilmiştir. Bu yüzden atıyor olabilir.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 1104

İyi forumlar arkadaşlar.
Jangan Cave 2. Katın ilk odasında bir şey var ama ne olduğunu bilmiyorum. Muhtemelen benden önce DB yi kullanan kişi oraya bir şey eklemiş ya da üzerinde oynamış ama emin olamıyorum 2. katın ilk odasına girdiğim anda oyundan düşüyorum. Gameserver Shardmanager 'da herhangi bir hata gözükmüyor. Orada ne varsa nasıl öğrenebilirim sizce warp kodlarını bilmediğim için ortalama hive vs. gibi tablolardan da ne olduğuna bakamıyorum.
Dump oluşmuyor mu ?

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
Sağol dostum Regiondan bakarak buldum nasıl bulacağımı bilmiyordum. sanırım 38 39 saattir ayaktayım :D maruz görün :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
196
Ödül Puanları
43
STR INT Medusa eklemiş aynı yere sorun ondan kaynaklı res attım şimdi SW ye. Zaten bu gün uniq eklerden DB de STR INT Medusa var ama Media da yoktu heralde ekledi ama buglu olduğu için aktif etmedi dedim kontrol etmedim bende bi daha aklıma da gelmedi onun orada spawn olacağı :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
STR INT Medusa eklemiş aynı yere sorun ondan kaynaklı res attım şimdi SW ye. Zaten bu gün uniq eklerden DB de STR INT Medusa var ama Media da yoktu heralde ekledi ama buglu olduğu için aktif etmedi dedim kontrol etmedim bende bi daha aklıma da gelmedi onun orada spawn olacağı :D
Sorun çözüldüyse sorun yok

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
İyi forumlar arkadaşlar.
Sorununuz çözüldüyse Konu başlığınızı ÇÖZÜLDÜ olarak işaretlemeyi unutmayın lütfen.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.