Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Jangan cave ve dowhang cave ışınlanma noktalarında efekt çıkmıyor

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
Jangan cave ve dowhang cave ışınlanmak noktalarında efekt çıkmıyor skill effectten kaynaklıysa hangi kısım yardımcı olabilicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Jangan cave ve dowhang cave ışınlanmak noktalarında efekt çıkmıyor skill effectten kaynaklıysa hangi kısım yardımcı olabilicek arkadaşlara şimdiden teşekkürler
media.pk içinde teleport.txt dosyasının içindeki uzantılar eksiktir veya cordinatları eksik olabilir baska pk2 dosyası ıle deneyebılırsın

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
başka pk2 kullanamam da yani degişicegim kısımları söyleseniz yeterli olur ben skilleffecten olabilir diye düşünüyorum ama eksik olan yerleri neler bilmiyorum yardımcı olacaklara teşekkürler

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
@keeppp 24 Saat İçerisinde Konunuzun Çözüme Ulaşıp Ulaşmadığını Belirtmezseniz 1 Uyarı Alacaksınız. Bilginize

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.