Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü jangan içinde bug oluş

Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
editlediğim databasede daha önce böylle bir sorun yoktu yeni açılan çarlar jangan içine girerken ve jangan ışınlanma yerine gelince çarlar buga giriyor bugdan çıkarmadan giremiyorum. sadece belirttiğim kısımda var jangan içinde
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

1674580690317.png
tam olarak ileri gidince dc veriyor

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Teleport npc vs eklediysen sorun teşkil edebilir. en kötü dump hata kaydına bakman lazım

Oyla 0

BERK4Y

.
Alınan Beğeni
24
Ödül Puanları
3
Hata kodun yok ise, Temiz db kur, yaptığın şeyleri tek tek koyup oyuna girip dene, dc atarsa o hataya sebebiyet veren o dur, hata vereni bul ve çöz

Oyla 0
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
ben onları çoktan yaptım bir sonuç alamadığım için yazdım buraya dostum. temiz db de kurdum aynı clientte değiştim aynı server filesları sıfırladım aynı bir türlü çözemedim janganda açık olan teleportları kapatmadım bir onu da denicem şimdi
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

denedim teleportlardan da değil bu

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,843
Ödül Puanları
213
Dump ve patch attığınız dosyaları burada paylaşmanız çözüme ulaştırabilir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.