Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Paylaşım jangan tasarım

Alınan Beğeni
167
Ödül Puanları
43
s.a vsro org ailesi dün olan bir olayla ilgili hazırladım dosyaları
bir arakadaşımız beni aradı bana foto gösterip ağbi sende bu varmı diye sordu
bende cok kotü görünüyor ne yapacaksın bunu dedim
ağbi hoşuma gitti birde adam bunu eklmek için benden 200 tl istiyor param yok dedi
bende bunun için herhangi işlem gerekmediğini ekli oyundan cekebileceğini söyledim
oda denedim ama yapamadım dedi
bende dosyaları hazırladım verdim tek yaptıgı incekte etmek oldugunu soyledim

Burada dikkat çekmek istediğim olay nedense piyasa editör adı altında geçinen insanlarla doldu
pusuya yatmış birilerini düşürmek için bekliyorlar
sorsam hayatlarında hiç bir oyuna imza atmamış yada oyun açmamış insanlar
neyin olduğunu bilmeyen nasıl yapıldıgını bilmeyen insanları düşürüp paralarını alıyorlar

Buradan bu tür insanlara iş yaptıracak olan kişiler asla tanımadıgınız insanlara paralarınızı kaptırmayın
ben burdan size cok piyasada olan x firmalarınıda sayabilirim
yaptıgı db leri acın bakın copy paste oldugunu goreceksınız
hiç bir item türü ayrılmamış guruplanmamış şekilde netten buldukları gibi dataya aktarıp müşterilerine sunarlar

evet konumuza gelelim alt resim örneğinden başlayalım
1168

Bu sistem bir dekarasyondur medya.pk içinde işlemi yoktur
uzamn arkadaşların map üzerinde yaptığı ve gerekli dosyaları data ve particles içinden gerekli ddj-efp-ban dosyalından cektği görsel birleşimidir
tabi yapılması anlatılması kadar kolay deyildir
Neyse konu fazla şişti

herkese kolay gelsin dileklerimle

Ü

Üye silindi 1104

Paylaşım için teşekkürler
Ufacık birşeye 2 dk araştırsa bulacağı şeye zamanında sv açıp tutturamayan Kişiler milleti soymaya çalışıyor böyle ben yazınca kötü oluyorum ama iyi bi konuya değinmişsin bu sitede’de var daha önce oyun açıp tutturamayan 2 arasa kopyala yapıştırla yapılacak işlemi parayla satan

Ne bileyim misal mobları silme alchemy rate yok gereksiz stokları kapatma yok god blees gibi

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Teşekkür ederiz çok güzel bir bilgi ve emek paylaşımı ?

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.