Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Job Cave Teleport Dc Sorunu

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhabalar Job Cavedeki Thief Teleportuna Geldimde ise Dc yiyorum Thief Suit takili ve Takili deyil iken dc yiyorum Dump Dosyasi GameServer Rapor Log ShardManager Rapor Log Hic Bir Sorun Gozukmemektedir

Secdet

.
Alınan Beğeni
412
Ödül Puanları
63
gs de beliren hatayı yazmalısın birde ışınlandıktan sonra crash mi yiyorsun yoksa normal yollu dc mi bunları da belirtirsen daha kolay bulunur çözümün.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
gs de beliren hatayı yazmalısın birde ışınlandıktan sonra crash mi yiyorsun yoksa normal yollu dc mi bunları da belirtirsen daha kolay bulunur çözümün.
Shard Manegerden Aldim Hata fatal Temple : Reputation Check Faild ! - CShardSJ_TempleOfAnubisAndIsisGate Birtek Bu Dump dada belirli bi hata yok Sadece ISINLANMANIN ORAYA GELDIMDE ISE DIREK MASAUSTUNE ATIYOR BENI HUNTER CHAR ILE SORUNSUZ GIREBILIYORUM AMA THIEF BASENIN ORALARDA BI SIKINTI VAR

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.