Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Job Suit Str/Int Hk.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Selamlar, normalde blue ları buff sistemi ile veriyordum ancak orjinale çevirdim ve 5 er adet suit olacak şekilde npc ekledim. Problem şu ki blue değerlerini nalet gele GS kabul etmiyor. :D

Orjinal STR / INT değerleri:

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bunları client kabul ediyor, GS kabul etmiyor.

3JOB olarak tanımlanmış STR / INT değerleri:

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bunlarıda client kabul ediyor, GS ise sadece 1,3,5 lvl lerini kabul ediyor. 2 ve 4 yok.

GS nin kabul ettiği doğru paramları bilen varmı? :D

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Paramlarda bir sıkıntı yok, magparamnum kısımlarına dikkat et.
Bunlar gözünden kaçıyor olabilir.

STR/INT Suit değerlerini, clean'de bulunan STR 1 ile karşılaştır.
Bu değerleri, kendi değerlerin ile değiştirince kabul ediyorsa paramlarda bir sorun yoktur.

Eğer kabul etmiyorsa, sorun paramlardadır.
MagParamNum kısımlarına ve suit'lerin objitem tablosunda bulunan son satırında ki max blue değerlerine dikkat et.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Problem paramlarda zaten, magparamnum ve objitem datalarında bir problem yok çünkü olması gerektiği gibi default veriler girili.
Problem param değerlerinde. 3JOB için tanımlanan 1,3,5 i kabul ediyor ama 2 ve 4 te çöküyor. Orjinal değerleri ise GS hiç kabul etmiyor.

Sanıyorum GS Job itemleri için refscarp tb'yi okurken koşul istiyor. İstediği paramlar olmaz ise yüklemiyor kendini. Mesele şu ki doğru değerleri bulamıyoruz/bilmiyoruz. :D

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
STR/INT değerlerinin paramları aynıdır.
1,2,3 gibi STR/INT değerlerinin paramları tüm itemlerde aynı değeri kullanıyor, yüklememesi farklı bir olaya dayanıyor.

İtemleri NPC'den tamamen kaldırıp, sadece 1 tanesini ekleyip, paramları girip denediniz mi?

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
dediğim gibi GS yükleme yaparken job itemleri için farklı bir koşul kontrol ediyor. setlerdeki blue değerlerini kabul etmiyor. Verdiğim paramları denerseniz sizde göreceksiniz. Job ile normal item arasında fark var. GS de bu kodlanırken bu koşul eklenmiş. Doğru param değerleri bulunması gerekiyor.

Client her türlü kabul ediyor, problem GS nin arıza çıkartması.

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Benzin dök yak.

_RefSkill'den MOVE_ITEM tetiklettirip, suit giyildiğin de buff olarak STR/INT ver geç, zorlama. :D

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
buff ile yapıyordum zaten, orjinale çevirdim de belki doğru paramları bilip paylaşan çıkar :)

Oyla 0

Sieger

Premium
.
Alınan Beğeni
6,147
Ödül Puanları
303
Nasip, bekleyelim.

Oyla 0

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
mesela gdf için olan str/int 2 değerini job suit içinde kabul etmiyor. Sadece tekli sayıları kabul ediyor ama bunun mutlaka bir çözümü vardır/olmalı :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.