Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Job Suit

SaltanatNaibi

VSRO / SQL Server / PK2 Edit / Cyber Security /
.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Merhaba degerli arkadaşlarım elinde China,Europen "Job Suit" dosyaları olan varsa paylaşabilirmi

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
olabilir :D ama şöyle yapabilirsin newjobsuit olan clientten eu olanları rahatlıkla çekebilirsin ona göre SQl koduna ekleme yapıp sharda geçirebilirsin :D ortai db de vardı galiba
bu job suitler abedon dreslerinin aynısımı

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
SQLSHARD1 textinde yazan
SRO_VT_SHARD / Prosedür Bölümünde Yer Alır

_STRG_MOVE_ITEM -- As`dan Sonra Gelen Bir Bölüme Yapıştır
Hayır şimdi bu prosedür ne alaka özel buf veriyor herhalde sisteme göre çalısıyor prosedür okutmak gerektigine göre bana düz lazım görselli :D str 7 int 7 magparam degeri ekleyebilecegim :D

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
Hiç bulamazsam db'de ekli olan suitlerden yeni bir suit yaratıp öyle ekleme yapıcam mecburen

SaltanatNaibi

.
.
Alınan Beğeni
621
Ödül Puanları
113
avrupada varmış içinde iconlarına açtım baktım hepsi var. SroDDJViewer 0.8 bak
Girdilere bakarsan objcommon chin girdileri mevcut eu göremedim iconlarda evet eu 'ya kadar var düzenleme yapmak gerekiyor ek olarak yapılır zaten 5-10 dk zamanımı alır en fazla teşekkürler .

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.