Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

ecSRO Paylaşım Joymax in Ecsroya Açtığı Dava

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Bu görüntüler 2010 yıllarına ait... Şu Türk GM ler forumlara gelseydi, muhabbetin kralını yapardık :D

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Açıkcası ben sadece oyun motorunu merak ediyorum yaptıkları .fbx dosyasını motordan nasıl bir yazılımla parçalara bölmüşler

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
postları okumak güzel oluyor :) Cin li biri ile konusuyodum silkroadın dosyalarını almak icin joymax ile iletişe geçmişti joymaxta dosyalara yüklü miktarda bi fiyat vermişti. En deişik filesi 2009 da gördüm hatta orda oynadım LTSRO die acmıştı sistemi normal sro ile alakası yoktu vidyo atıyım belki oyniyanınız vardır.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Öyle zaten... Megamax'ta vsro 188 kaynak kodları (client+server) var. ISRO dosyalarının kaynak kodu var mı bilmiyorum ama dosyaların kendi var.

Bu arada ecsronun sahipleri biraz hayalet tipler olduğu için dava ecsronun bayilerinden goldsold.pl adlı sitenin sahibine patladı çoğunlukla.
Kaynak kodu olduğu gerçek, ama ISRO filesin kaynak kodu olduğuna inanmıyorum ben. Bu adam yardım alıyor. Hem de Silkroad 'ın eski çalışanlarından

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Kaynak kodu olduğu gerçek, ama ISRO filesin kaynak kodu olduğuna inanmıyorum ben. Bu adam yardım alıyor. Hem de Silkroad 'ın eski çalışanlarından
Bende öyle düşünüyorum bu kadar şeyi elde etmesi bence mümkün değil.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
veritabanında yapılan küçük bir hata bile ne problemlere yol açabilirken kaynak kodları ile oynamayı basit görüyorsunuz bence... ben şahsım adına benim elimde olsa çok bir şey yapamam muhtemelen...
Basite almaktan ziyade bugün veri tabanının bile tam manasıyla çözüldüğünü düşünmüyorum.Kaynak kodlarda da bugün Assembly ile uğraşmak yerine aynı işlemleri çok daha rahat yapabiliriz.Yoksa oyunun işleyişini değiştirecek çok büyük değişiklikleri tabi ki herkes yapamayacaktır.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,840
Ödül Puanları
213
Allah'tan Joymax'ın ülkemizde ofisi yok. Ve Allah'tan ki insanımız masa başı işini iş olarak görmediğinden ofis için talepte bulunan da yok.

Alınan Beğeni
123
Ödül Puanları
43
Şu zamanları çok özlüyorum bende keşke olsa böyle ama nerdee... VIP açılacak para vereceksin de kayıt olup oynayabileceksin falan hayal hayal..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.