Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

ecSRO Paylaşım Joymax in Ecsroya Açtığı Dava

F

forsa04

arkadaşlar bu emulatör nasıl bişey oluyor vsro ile farki nedir ?

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Doğru diyorsun aslında oynayan biri yorum yaparsa iyi olur.Ayrıca yanlış okumadıysam kaynak kodlarının kopyalama yoluyla alındığını söylüyorlar.Anlayacağın ortalık karışık :ROFLMAO:
ecsro tahminen oynadıgım yıllar 2007 2008 arasıydı ecsronun tutulmasının sebebide isrodan kolay olmasıydı isrodaki playerler hep ecsroya geçtiydi atıyorum isronun exp ratesi 1x se oranın 50x falandı free silk vs de vardı ondan çok tercih ediliyordu

Alınan Beğeni
249
Ödül Puanları
63
ecsro tahminen oynadıgım yıllar 2007 2008 arasıydı ecsronun tutulmasının sebebide isrodan kolay olmasıydı isrodaki playerler hep ecsroya geçtiydi atıyorum isronun exp ratesi 1x se oranın 50x falandı free silk vs de vardı ondan çok tercih ediliyordu
ecsro beta haricinde free silk yoktu sen emin misin ecsro oynadığına :D

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Ben sjsro oynamıştım free silk yoktu exp rate 3x'di ve f10'da 9 dg sun silahları satıyorlardı silk ile

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ecsro beta haricinde free silk yoktu sen emin misin ecsro oynadığına :D
evet vardı betamı yoksa normalmi bilemicem ilk internet cafedeki bir arkadaşın oynadıgını gördüm bende öyle oynamıstım cok zevkliydi o yıllar char kasmak oynamak

Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
Ben sjsro oynamıştım free silk yoktu exp rate 3x'di ve f10'da 9 dg sun silahları satıyorlardı silk ile
Sjsroyu bende oynamıstım 100 Tl di sun +10 lar herşeyim sun +10 du skiller 70 kfkf kervanları jangan gölete çeker thieflerle kasardık bi kaçtane ss bile duruyor

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.