Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

ecSRO Paylaşım Joymax in Ecsroya Açtığı Dava

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Ögrenmek isteyenler için buldum zamanında ecsroya açılan davanın detayları.
PDF cok oldugu için Link birakıyorum

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
sonuç nolmuş dava olarak ?

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Bu ecsro kime aittir kim tarafından açılmıştır.Vsro dosyalarıyla farkı nedir ? Dosyalar nasıl ele geçirilmiştir ?
Ecsonun sahibini bilmiyorum ecsro cıktıgı zamanlarda haberım bıle yoktu o zamanlar İSRO da nükerimi kasmakla meşgüldüm.Sonradan farkettim .Vsrodan farki ise Ecsro , isronun ilk hali

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Ecsonun sahibini bilmiyorum ecsro cıktıgı zamanlarda haberım bıle yoktu o zamanlar İSRO da nükerimi kasmakla meşgüldüm.Sonradan farkettim .Vsrodan farki ise Ecsro , isronun ilk hali
İlginç bır durum bende hiç ec sro oynamadım.Acaba bu kadar private server Joymax'ın dikkatini çekmezken neden ec sro için böyle bir şey yapmış ?

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
İlginç bır durum bende hiç ec sro oynamadım.Acaba bu kadar private server Joymax'ın dikkatini çekmezken neden ec sro için böyle bir şey yapmış ?
O zamanlar dosyalar bu kadar populer ve kaynak kodlar pıyasaya sunulmamıştı.Tek rakibi çakmasıydı(ECSRO) ve göze çarpıyordu

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Ecsro oynayan oldlara sormak lazım zaten Ecsro tutmasa yıllardır pıyasada dosyaları olmazdı ve göze çarptıgına gore vurgun büyükmüş

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.