Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Duyuru Joymax, Türk şirketi GameGami ile 'Silk Road'u imzaladı

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
İkinci bir files sızdırma vakası yaşanır mı acaba :geek::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,922
Ödül Puanları
113
Bir 5 - 10 dakika önce facebookta GameGami'nin Premium sistemiyle alakalı postunu gördüm bir bakın isterseniz :)

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
Farklılık olarak sunabilecekleri pek birşey yok aslında stabil isro dosyaları . Beklentimiz profesyonel ve uzun. Vadeli bir oyun yönetimi

Müco

.
Alınan Beğeni
68
Ödül Puanları
28
O biraz zor da neyse :D Bizim kitleden henüz haberleri yok GG nin. :)
Hesapsız iş yapsa resmiyetle uğraşmayıp vsrofillesler ilede yola çıkabilirdi. Bir çok platforma ayar vererek işlerini profesyonel sürdürdüklerini görebiliyoruz Başarılı olacaklarını düşünüyorum. Şikayet edenlerin hepsi vur kaç yapan tayfa , zevkine oynayacaklar için kaliteli bir ortam geliyor.

Pixup

.
Alınan Beğeni
105
Ödül Puanları
18
Hesapsız iş yapsa resmiyetle uğraşmayıp vsrofillesler ilede yola çıkabilirdi. Bir çok platforma ayar vererek işlerini profesyonel sürdürdüklerini görebiliyoruz Başarılı olacaklarını düşünüyorum. Şikayet edenlerin hepsi vur kaç yapan tayfa , zevkine oynayacaklar için kaliteli bir ortam geliyor.
isro meraklısı olan zaten oynar. Hatta bugün yeni sunucu açılmış. Buradaki aptallığın bir kısmı joymax'ada ait. Sen Türk şirkete lisans vereceğine sadece Türklere özel yeni sunucu neden açmıyorsun? Kitleyi elinde kendin tutabilirsin? GG kazanacağına kendin kazan? 6 ayda 1 sunucu açıyorsun zaten? GG nin yaptığı masraf ölü yatırım. İstediğiniz kadar kabul etmeyin. Siz hala 50TL ye premium alabileceğinizi sanıyorsunuz :D iSRO oyuncuları kendi oynadıkları oyunu bırakıpta GG ye gitmez. Privateciler GG ye gidecek ama bu kitlenin hali zaten ortada. Guildler 1-2 FW sonrasında oyunu batıracaklardır.

S3XPER

.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
28
isro meraklısı olan zaten oynar. Hatta bugün yeni sunucu açılmış. Buradaki aptallığın bir kısmı joymax'ada ait. Sen Türk şirkete lisans vereceğine sadece Türklere özel yeni sunucu neden açmıyorsun? Kitleyi elinde kendin tutabilirsin? GG kazanacağına kendin kazan? 6 ayda 1 sunucu açıyorsun zaten? GG nin yaptığı masraf ölü yatırım. İstediğiniz kadar kabul etmeyin. Siz hala 50TL ye premium alabileceğinizi sanıyorsunuz :D iSRO oyuncuları kendi oynadıkları oyunu bırakıpta GG ye gitmez. Privateciler GG ye gidecek ama bu kitlenin hali zaten ortada. Guildler 1-2 FW sonrasında oyunu batıracaklardır.

Welcome to TR ...

Alınan Beğeni
13
Ödül Puanları
18
Az önce facebookta reklamını gördüm sanırım gerçekten giriyorlar bu işe

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.