Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Jupiter Map

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar. 110 cap clean database üzerinden eklemeleri gerekli düzenlemeyi yaptım ama jupitere girdiğimde uzayda gibi heryer bomboş gözüküyor. Sorun belli map.pk2 ama ben başka bir pk2 kullanmak istemiyorum. Sorunsuz bir client önerisi olan yazabilir mi. Ekli olan map.pk2 vs data.pk2 dosyalarından sadece jupitere ait verileri nasıl çekebiliriz ? Nasıl bir yol izlemek lazım ?

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
Merhaba arkadaşlar. 110 cap clean database üzerinden eklemeleri gerekli düzenlemeyi yaptım ama jupitere girdiğimde uzayda gibi heryer bomboş gözüküyor. Sorun belli map.pk2 ama ben başka bir pk2 kullanmak istemiyorum. Sorunsuz bir client önerisi olan yazabilir mi. Ekli olan map.pk2 vs data.pk2 dosyalarından sadece jupitere ait verileri nasıl çekebiliriz ? Nasıl bir yol izlemek lazım ?
Bunu çok güzel bir hata olarak çözdüm :D Sizinle hemen paylaşım ^^

Öncellikle ./Warp ile Mirrore ışınlandıysanız oraya gittiğinizde etrafınızda hiç bir yaratık görmemeniz çok normal. Hatta ilk warpla ışınlandığınız zaman direk disconnect yemeniz lazım eğer ki warp ile ışınlandıysanız. "SR_GameServer" Orda direk hatayı size detaylı bir şekilde yazmakta. "./Warp Ile Işınlandığınız Zaman WorldID : 1" ile ışınlanıyorsunuz. Eğer ki "WorldID : 90" a ışınlanırsanız. Bütün mobları rahatlıkla görebilirsiniz mirror dimensiondaki.

Alınan Beğeni
717
Ödül Puanları
93
Bunu çok güzel bir hata olarak çözdüm :D Sizinle hemen paylaşım ^^

Öncellikle ./Warp ile Mirrore ışınlandıysanız oraya gittiğinizde etrafınızda hiç bir yaratık görmemeniz çok normal. Hatta ilk warpla ışınlandığınız zaman direk disconnect yemeniz lazım eğer ki warp ile ışınlandıysanız. "SR_GameServer" Orda direk hatayı size detaylı bir şekilde yazmakta. "./Warp Ile Işınlandığınız Zaman WorldID : 1" ile ışınlanıyorsunuz. Eğer ki "WorldID : 90" a ışınlanırsanız. Bütün mobları rahatlıkla görebilirsiniz mirror dimensiondaki.
Sadece yaratık değil zeminde görünmüyor anladığım kadarıyla, sky temple eklerken benimde başıma gelmişti.
iSro'dan çekip halletmiştim, neler gerekiyor ayrıntılı bilmiyorum malesef.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Zemin'in map.pk2 ile alakası yok.
Data içerisinde ki navmesh'ler eksik. isro data.pk2 kullanırsan sorunun düzelecek.

Map.pk2 sadece harita üzerinde ki görselleri belirler. Zeminler, gezilebilecek, içinden geçilebilecek, geçilemeyecek tüm alanlar navmesh'lere bağlı.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Evet zeminler görükmüyor. Ben isro data yada map kullanmak istemiyorum bir sürü gereksiz şeyler var içinde. Gerekli nvmleri nasıl çekerim datadan

ruya

.
Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
120 cap ınkini kullan

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Evet zeminler görükmüyor. Ben isro data yada map kullanmak istemiyorum bir sürü gereksiz şeyler var içinde. Gerekli nvmleri nasıl çekerim datadan
İşte zurnanın zırt dediği yar. Jupiter'in navmeshlerini bilmiyorum.
isro Data.pk2'den sadece navmeshleri çekip, kendi datana aktar.

Data boyutun büyükse, Joymax Pk2 Tools ile kullandığın Data'nı çıkart, yeni Data.pk2 oluşturarak dosyaları içine at boyutu düşecektir.
3GB'lık media'yı orjinal değerlerine çekiyor bu şekilde. :D

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,831
Ödül Puanları
113
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

İşlevi: PK2 Dosyalarını Defrag yapar ve diskte kapladığı yeri bir nebze olsun azaltır.
Mesela Data.pk2 Defrag yaptığımda yanlış hatırlamıyorsam 200-300 mb boyutunda küçültme yapıyor.

Dipnot: Sürükle bırak yöntemiyle çalışır.

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Güzel yorumlarınız için teşekkür ediyorum arkadaşlar.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.